Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsi beszokás neked volt...

A bölcsi beszokás neked volt nehezebb vagy a gyereknek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőnknek.

Mert három nap bölcsi, egy hét betegség, három nap bölcsi, egy hét betegség......

Lassan meg munkám sem lesz...

2012. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már első nap elküldtek h olyan jól érzi magát a gyerek, menjek már sétálni 40percet... kimentem és fél órát bőgtem anyámnak a telefonban:-))) Másnap már büszke voltam rá h ilyen egyszerűen ment. 4. nap lebetegedett, 4hét orrszívás,köhögés,itthon volt velem, most 4napja jár megint, éjjel megint köhögött, de remélem csak vaklárma.

A bölcsit imádja, várja, kéri h menjünk. Összességében könnyen ment, kivéve ezt az immunrendszerdolgot.

2012. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krisztivan ***** válasza:
Mindenki irigykedve nézett engem mert a fiam olyan jól elvolt, az első két hétben.Aztán elkezdődött a nyakba kapaszkodás és éktelen sírás.Na,akkor én szaladva mentem ki a bölcsiből(tudtam hogy csak addig sír amig lát)hogy ne lássa hogy bőgök.Sajnos beteg lett.Aztán újra sírva megy be a csoportszobába de igazából várja,beszél róla és vidáman megyünk csak az elválás még nehéz.Nekem nehezebb volt:-((
2012. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem.

Ő kb. két percig pityergett reggelente 2 hétig, mindig kevesebbet, a végén már csak görbült a szája, de ha nem látott, szaladt be játszani.

Nekem 3-4 hétig hasmenésem volt minden reggel az idegtől, alig bírtam aludni, este sokszor beültem az ágya mellé csak úgy nézni.

De már elmúlt ez az időszak. :)

2012. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én belehalnék. De hála Istennek itthon lehetek vele. Mire közösségbe kerül, fel kell nőnöm :)
2012. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nallunk en viseltem nehezebben. A ferjem mondta is nekem, hogy mar jobban felt engem mint a gyereket mert neki semmi baja. Szerintem ez nagyon fugg a gyerek tipusatol es, hogy mennyire nyitott az uj dolgok fele es mennyire konnyen alkalmazkodik. Nekem ilyen teren szerencsem volt. Meg sosem sirta el magat amikor eljottem es otthagytam a bolcsibe pedig mar masfel eve jar. Persze a betegsegekkel mi is megszenvedtunk. :( Volt mar baranyhimlo, fulgyuladas, kotohartya gyuladas, melgyuladas, hanyasos hasmenes rota virus... De minden kezdet nehez es orulok, hogy ezekre legalabb szerzett immunitast es a melohelyemen is jol toleraltak. Nallunk olyan is volt, hogy nem akart hazajonni, pedig imadjuk es rengeteget jatszunk vele itthon de szereti nagyon a gyerekeket. :)
2012. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!