Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyucik! Szerintetek túl...

Anyucik! Szerintetek túl drágán adom?!

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha rossz helyen teszem fel a kérdésem, de főképp kisgyerekes anyukák véleményére vagyok kíváncsi.

Szortíroztuk a kislányom játékait, és úgy döntöttünk, eladunk néhányat a Barbie és egyéb babák közül. Fel is tettem hirdetésbe több helyre is két csomagban, de semmi reakció, pedig nem kis értékűek a csomagok.


Az egyik csomagban két Mattel Barbie lány, és egy Mattel Barbie fiú van, ruhával és kiegészítőkkel (elemes mikrofon, vállfák, stb.), cipővel, szóval mindennel, ami egy játékhoz "kell". A babák nem lestrapáltak, nem koszosak, piszkosak, kiváló és hibátlan állapotban vannak. A hajuk is kitűnő, nem kócos, nem gubancos, nem koszos, fésülhető állapotú. A három babáért és a kiegészítőkért együtt 5000 forintot kérek (ami szerintem ilyen újszerű babákért abszolút megéri, mert ajándékozható állapotban vannak), mégse veszi meg a kutya se, máshol viszont teljesen "lerobbant" állapotú babákért kiadnak ugyanennyit.

A másik csomagban egy Disney Csingiling játékszettet árulok (Polly Pocket méretű), kishibás, mert hiányzik egy levele, de ajándékba adok hozzá Evi Love babát ruhában, csattal, fésűvel. Csak a Disney szett 12ezerbe került eredetileg, alig fél éve vettük, de a lányom talán ha kétszer arrébb tette a polcon. Most 3990-ért árulom. Erre sem jelentkezett még senki.


Én várok túl sokat megkímélt, márkás játékokért? Túl drágán adom? Vagy mit ronthatok el?

Ha ti vásárolnátok, mennyit adnátok két ilyen szettért?


Nem akarok hirdetni itt, ezért nem adok linket, de őszintén érdekelne a véleményetek ezzel kapcsolatban.

Köszi előre is!



2012. nov. 15. 18:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most hogy itt a karácsony túl kinálat van, próbáld olcsobban adni.
2012. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, én javasoltam az 1Ft-os aukciót.Ha beírod a minimálárhoz az összeget ami alatt nem akarod hogy meg lehessen venni, akkor az az alatti licitek még nem nyerő licitek! Igaz a minimálár pénzbe kerül, de csak akkor ha nem kel el a terméked! Ha el tudod adni, akkor ezért nem számolnak külön díjat! Azért ajánlom, mert az 1Ft-ról induló aukciókat észrevételeim szerint többet reklámozzák! Tehát megjelenik többször, jobban szemelőtt lesz! Érdemes megpróbálni, főleg most az ünnepek előtt!
2012. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!