Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Isfiúknak lányos játék, vagy...

Isfiúknak lányos játék, vagy mi is az az unisex?

Figyelt kérdés
Ő bábozni szeret, figurák kellenek meg kiskonyha, de emellett imádja az autókat is, beleülteti őket, de megérkeznek a neutrális babaházba, mert kellett egy, ott ezt és azt csinálnak, majd elbuszoznak, stb...Vagyis az én fiam babázgat bábukkal és figurákkal, de autózik is erősen, ti vesztek babaházat kisfiúnak egyáltalán, nincs színe, fából van, meg ott a lego is, ott is megy a főz a bácsi, stb...?
2012. nov. 16. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy férfi aki szerint nincs csak női és csak férfi munka :)

Miért ne ha azt szeretné, persze.

2012. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van kisház állatokkal, Silvanien families vagy mi, az fiúnak is jó, a Lego is remek ötlet, ez a szerepjáték!! ami csinál a kisfiad, teljesen normális.
2012. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szerintem nincs gond vele.Érdekes hogy ha egy lány autózik az nem baj, ha a fiú babázik vagy főzőcskézik az igen.Pedig a legjobb szakácsok férfiak. :)

Bár most páromtól én is megkaptam:

Ha sütök, mindig jön segíteni a fiam, imádja.A napokba láttam a piacon gyerek méretű nyújtófát és nyújtó deszkát.Gondoltam veszek, hogy míg én kényelmesen dolgozok a nagy deszkán, egy kis adag tésztával ő el szórakozik a kicsin.Erre közölte a párom, hogy milyen hülye vagyok, hát nem lány...

2012. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van utolsó. Én Jamie Oliver műsorait kifejezetten szeretem nézni.
2012. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!