Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az ilyen hosszan...

Normális az ilyen hosszan elhúzódó láz?

Figyelt kérdés

Kislányom hétfő óta beteg, torokgyulladása volt, ebből mandulagyulladás lett tegnapra. Kedden Cataflam-cseppet rendelt neki az orvos (meg Tantum Verdét, C-vitamint, Prospant, orrcseppet), tegnap kellett visszavinni, most már antibiotikumot is kapott, Rulidot.

Hétfőn este, kedden egész nap lázas volt, szerda óta már "csak" estére lázasodik be, viszont azt menetrendszerűen. Mennyi idő szerintetek, míg ez a láz is elmúlik?


2012. nov. 16. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szedi az antibiotikumot, akkor 1-2 nap és kutya baja sem lesz. Azért húzódott el a láz, mert nem volt ami megölje a bacikat, amik a szervezetében dolgoztak, szaporodtak.

Nálunk is volt ilyen 5 napig folyamatosan lázas volt, volt hogy estére 40 fokos volt neki, mikor elkezdtük a gyógyszert rá két napra láztalan volt.


Jobbulást

2012. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiamnak múlt héten volt torokgyulladása - 3 napig volt lázas. Én nagyon szelektáltam a gyógyszerek között, és csak a Cataflam cseppet adtam neki...

Nem tudni, hogy vírus, vagy baci - tehát nem biztos, hogy megállja a helyét az előző válasz. Amúgy, a Tantum V. helyi fertőtlenítő. Antibiotikummal kb. 2-3 nap alatt láztalannak kell lennie.

2012. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
antibiotikum után 2-3 nap, mi is így tapasztaltuk. türelem, nem tehetsz mást :-( jobbulást!
2012. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Este megint lázas volt, ma még nem jelentkezett a láz. Remélek...
2012. nov. 17. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, örülök, hogy jobban vagytok!


Másodiknak, azért a torokgyulladásból kifejlődő mandulagyulladás és 1 hétig tartó láz, az már nem vírus, ez szinte biztos. Ezért merészeltem bacilust írni.

2012. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!