Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hová tegyem 2 kis gyermekemet...

Hová tegyem 2 kis gyermekemet nyáron, ha elmegyek dolgozni?

Figyelt kérdés
Fiam most múlt 2 éves. Lányom 6 volt nyáron. Lehet, hogy kapnék munkát egy laborban. 8-4-ig kellene dolgozni. Nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy mit csinálok nyáron velük. Van 2 nagymama. Hogyan kell ezt ilyenkor megoldani? Mamák is dolgoznak, 2-3 hetet tudnak csak kivenni egyszerre. Az még csak 1,5 hónap. Én is kiveszek 2 hetet, az 2 hónap és mi van még egy hónapig? Hogy oldjam meg. Úgy szeretném ezt a munkát!
2012. nov. 19. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
van a bölcsinek, ovinak, sulinak ügyelete, összevont csoportok a dolgozó szülők gyerekeinek. összesen 6 hét nálunk a leállás, ez meg kijön a szabikkal. ha a nagyszülők is besegítenek akkor bőven meg tudjátok oldani
2012. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogy a bölcsinek és az ovinak van ilyene, de azt nem tudtam, hogy az iskolában is van ilyen. Mit csinálnak évzáró után? Mindenhol van ez? Mi Csákváron lakunk, nem tudok róla, de utána fogok járni. köszi
2012. nov. 19. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:

ha most kezdi majd a sulit a nagy akkor még az ovi ügyeletébe mehet mert suliba csak szept.1-én kezd.


mi pont egy iskola mellett lakunk, kint vannak az udvaron a gyerekek, játszanak :) 1 tanár van aki figyel rájuk, ahogy telik a nyár úgy csökken a létszám, pont idén nyárunk néztük, hogy augusztusban már csak 4 gyerek volt, de jókat játszottak, fociztak, homokoztak, stb.

dél körül bementek, gondolom elővették a kötelező olvasmányokat, de ezt csak tipp

2012. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!