Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Királylányos anyukák, válaszol...

Királylányos anyukák, válaszolnátok? (játék-ajándék)

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves tündérhercegnő típusú keresztlánykám, minek örül egy ilyen kislány játékügyileg? Náluk minden rózsaszín, a ruhának, hajba valónak, divatos cuccoknak örülnek,a körme festve, anyuka néha az arcára is rajzol motívumokat, nemrég vittem kisruhákat és itt a Karácsony. Játékra gondoltam.

A gondom az, h én nagyon másképp nevelem a gyermekemet,képtelen vagyok ilyen szemmel nézni. A ti lányaitok mit szeretnek, szerettek, mivel játszanak 2-2,5évesen?


2012. nov. 19. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

baba, baba baba....


írd be egy játékbolt keresőjébe, hogy hercegnő, vagy lyesmi...

mondjuk a jateknet.hu-n

2012. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?? 2 évesnek festi a körmét, meg "sminkeli"???


Bocsi, de ezen nagyon fenn akadtam.


Amúgy én is babára szavazok, lassan abban a korban lesz, hogy szerepjátékozik, és rengeteg, tündérhercegnős, habosbabos, rózsaszínű babát lehet kapni.

2012. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem vennék habos-babos dolgokat, pont mást inkább:)


Gyurmakészlet, gyöngyfűző, puzzle, könyv, kockakirakó.

2012. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
OSztom az utolsó ötletét. A kislánynak mást is kéne látnia.
2012. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egykorúak a gyerekek, én fakopáncspárti vagyok, az enyém puzzlet, képkeresőt, fogantyús lapöltöztetőt kap, de félek h ha olyat vennék, nem játszana vele, mert más az ízlése, értékrendje. Most hello kittys duplot nézegetek vagy esetleg vmi királylányos jelmezt farsangra:-S szeretném ha örülne, akkor is ha a sajátom másnak örül. Értitek ugye? Nem vagyok annyit vele és nincs is jogom másfelé terelgetni.
2012. nov. 20. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!