Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Férjetek otthon marad, ha Te...

Djudit kérdése:

Férjetek otthon marad, ha Te és a pici egyszerre vagytok betegek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 17 hónapos, alig látok ki a fejemből, úgy megfáztam, rosszul vagyok. A kisfiam szerencére már jobban van, így rengeteg energiát igényel :), ami nekem most kevés van. Ráadásul azért még ő is beteg...

A férjem meg elment dolgozni, pedig saját cég, nem feltétlenül kellett mennie...


2012. nov. 19. 15:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
saját cég és épp emiatt nem is akarna itthon maradni. Azt mondaná, hogy hívjam a nagyikat segíteni, ha nem bírok felkelni. Van benne igazság, sokkal többet kell dolgoznia, mint másnak. Most is itthon van, és dolgozik. Alig látjuk. Mi lenne, ha velünk is foglalkoznia kellene? A munkát senki sem csinálja meg helyette.
2012. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát akinek van egyéb segítség-nagyszülők, rokonok, ott oké. De ha az évben egyszer kéri az ember, nem ok nélkül, akkor szerintem jólesne az embernek, ha maradna azon az egy napon.

Mert nekünk senki nincs, aki jönne segíteni.

És, ha a gyereknek nem egy sima náthája van, hanem egy középfül gyulladása vagy még komolyabb, végigvisítva a napot és közben az anyuka is borzasztóan érzi magát egészségileg, szerintem igenis jól esne a segítség arra az 1 napra, amíg legalább ő jobban lesz.

2 gyerekes, +kismama

2012. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy megfázás nem a világ vége, attól még el tudom látni a gyerekemet. Örülj neki, hogy dolgozik a férjed, értetek teszi.
2012. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nálunk is saját cég és nem marad itthon. akkor is megy ha saját maga is halálán van, nem hogy én...

de értem mire gondolsz, tavaly majdnem elváltunk :S tüdőgyulladásom volt, gyereknek mandulagyulladása, h-sz-ig reggel 7-este8-ig dolgozott, vasárnap meg lelépett haverozni mert nem bírja ha valaki beteg :O

jó nagy balhé volt, én nem csak rosszul voltam hanem ügyeletre rohangáltam éjszakánként mikor a gyerkőc aludt, apa meg véletlenül itthon volt :S életem legrosszabb 2 hete, de túltettem magam ezen :(

megfázásért nem kérném

2012. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi múlt héten estünk át ezen a történeten. Azt hittem belehalok :) Eszembe sem jutott, hogy a párom ezért itthon maradjon...


Kisfiam 20 hónapos

2012. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát most jól lehurrogott mindenki de én azért valahol igazat adok neked,ha saját cégről van szó akkor már nehogy összedőljön a viláh ha egyszer 1 napot nem dolgozik a férjed.Mert ha beosztott akkor aláírom de a te eseted az más.

Mi is 3 hete estünk át ezen csak én mint 30 hetes kismama nem vehettem be semmit,majd meg haltam úgy fájt a torkom,nyelni nem bírtam,taknyom-nyálam egybefolyt!Nem nagyképűségből de énnekem tényleg magas a fájdalomküszöböm de ekkor igenis nagyon nehzemre esett ellátni a 2,5 évesemet aki egy picit volt csak náthás tehát azért igényelte az intenzív játékot,odafigyelést!

Én sem azt kívántam akkor hogy egész nap üljön mellettünk a férjem és szolgáljon ki de lehet ha 1-2 órát aludhattam volna erőre kaptam volna,de ő nem fogta magát és elment a dolgára...

Kedves Kérdező!

Én megértelek,nekünk is valamikor kell a feltöltődés,pihenés főleg mikor betegek vagyunk,hisz emberből vagyunk mi is!!

2012. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!