Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 és 5.5 éves lányom-fiam van...

4 és 5.5 éves lányom-fiam van karácsonyi ajándékra elegem lett az újabb műanyag vackokból vmi hasznos ötlet?

Figyelt kérdés
Más nem érez hasonlót, hogy már herótja van az újabb és újabb játék őrületektől amikben igazából semmi új nincsen, és csak halmozódik a sok drága játék? A fiam autópályákat autókat néz ki de most volt a szülinapja nemrég és arra is hasonlókat kapott, pár napig tart a csoda aztán annyi is volt. A lányom baba és póni őrült, de ott is ez van hogy már semmi extrát nem érzek abban hogy újabb és újabb más ruhás de lényegében ugyanolyan babákat vegyek. Nincs valakinek valami jó ötlete amit hosszasabban használnának, vagy kitart?
2012. nov. 21. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Aquabeads, gyurma, társas játék, ezzel mind ketten tudnak játszani!
2012. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az aqua beeds az a gyöngyös amit vízzel kell fixálni? Egyébként rossz a kézügyessége a nagyobbamnak nagyon szóval neki ez büntetés és nem ajándék lenne :(( tehát az ilyen kreatív cucc...
2012. nov. 21. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:

az én fiam 3 éves,én logico primot kap

[link] ebből csak tanulhat,és nem egy újabb vicik-vacak műanyag

2012. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Társasjáték? Ők már tudnak együtt játszani.


A múltkor láttam egy olyant, pont fiú-lánytestvéreknek volt kitalálva, egy fa házikó, de jó nagyot képzelj el, több, mint egy méter magas, olyan kialakítása volt, hogy az egyik fele szerelőműhely, a másik fele babaház, és fából volt. Ha ügyesek vagytok otthon is lehet ilyent csinálni. A lányos fele babaház, a fiús fele, meg valami autós, garázs vagy valami.

2012. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettő jó ötlet :))
2012. nov. 21. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kis táblát, rajzolósablont (mint a Pombar-es zacskóban volt), fa kalapácsolós játékot,könyveket hoz majd a Jézuska.
2012. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem reklámból írom, de nekem nagyon tetszenek az IKEA fából készült játékai :)


[link]

2012. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk,ha karácsony,akkor rengeteg könyv,társasjáték és lego.

Egyébként sem veszünk nagyon mást,de könyvből és tárasból sosem elég.Idén magyar mesék könyveit kapják(ho-ho horgász,pom-pom és társai)

2012. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
társas játék vagy ügyességi játékok,pl egy asztali csocsó vagy gombfoci,geomag építők nagyon jók,imádják.
2012. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!