Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeked mikor kezdett el...

Gyermeked mikor kezdett el egyedül, mindenféle segítség nélkül, leírás szerint LEGO-zni? Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam most 3 éves, legózni több mint 1 éve kezdtünk, pár hónapja már nem épít Duplóból, csak legóból. Mi vettünk neki nagy szetteket is, ezt összerakva tartom, mert így is hozzá tud építeni, szét tudja szedni ha kedve van hozzá. Szóval szerintem bátran vegyél nagy tűzoltóautót.

Az építés öröméért vettem kicsi szetteket is, lehet kapni pici dobozos creatort és zacskós kisautókat, állatokat is, ebből a kisebbeket, ha mellette vagyok prospektusból építi.

2012. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!