Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiú adatai megfelel...

2 éves kisfiú adatai megfelel egy 4 évesnek. Baja lehet?

Figyelt kérdés

Ma elvittem a fiamat a dokihoz...hogy február óta nem eszik...akármit csinálok, akár milyen formában...semmi...csak a szalámit eszi meg, meg ritka alkalmakkor a virslit. A szeme folyton karikás, piros a szeme alatt.

Erre közölte velem a doktornő hogy dagadt a gyerek...s nem baj hogy nem eszik...legalább lefogy.

98 cm és 15 kiló. 2 éves múlott augusztusban.

Hozzá teszem, hogy terhességem alatt pajzsmirigy betegségem kiújult...s mikor megszületett a fiam, vissza jött a véreredménye hogy nincs rendben a pajzsmirigye... Újra levették a vért, akkor már jó volt.

Kb az év elején, rákérdeztem a doki nőtől hogy nem kellene-e megnézni újra..eltelt majdnem 2 év úgye...erre rávágta hülyeségből nem fogja ellenőrizni...

Erre ma meg megkaptam hogy inkább azt kellene kivizsgálni, hogy miért ekkora..

Nagy nehezen elküldte egy sima vérvételre...

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Teljesen tanácstalan vagyok...


2012. nov. 21. 13:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hát Én Siófoktól messze lakom :( Itt nálunk csak 2 gyerekorvos van.. szóval sok választás nincs... :S
2012. nov. 22. 11:14
 22/25 A kérdező kommentje:
Megjött a laboreredménye... vérszegény, s a fehérvérsejtjei magasak... mit jelent ez?
2012. nov. 22. 14:48
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

A magas fehérvérsejt szám utalhat valamilyen fertőzésre, bacis vagy vírusos, Nagyon eltérő érték esetén utalhat tumorra, de a pajzsmirigy rossz működését is jelezheti.

Úgyhogy én mindenképpen tovább kutakodnék.

2012. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

valami gyulladás lehet a szervezetében, nem kell megijedni


ha a vérszegénység oka a vashiány, akkor adj neki kölesgolyót, egyik nap olvastam, hogy nagyon sok benne a vas, és a gyerekek imádják

2012. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
A méretei miatt fölösleges aggódni. Tényleg "csak" átlagos 3 évesnek felel meg. A kislányom 2,5 éves és 108cm, 18 kg. (58cm és 3500grammal született.) Akkora, mint a 4 évesek, de senkiben nem merült fel eddig, hogy ez baj volna. Jó mozgású, értelmes. Mi a szülők is nagyok vagyunk. Ja és az én lányom születése óta nagyon keveset eszik. Egy átlagos gyerek a hozzátáplálás 2. havában többet eszik , mint ő most...néha engem is zavar ez...de egyébbként még sose volt beteg. Vizsgáltasd ki, hogy megnyugodhass, és majd írd meg, mire jutottatok! Az orvosotok kicsit frusztrált: kinek bizonygatja, hogy ő az orvos?! Meg okoskodó is: tényleg nem látott még az átlagnál nagyobb/kisebb gyereket?! Hála Istennek hogy sokfélék vagyunk! :) Elég uncsi lenne egy uniformizált világ! :) :)
2012. dec. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!