Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet csinálni, ha éjszaka...

Mit lehet csinálni, ha éjszaka is be van dugulva az orra? Zavarja, csak szörcsög, nem piheni ki magát. Porszívó hangja meg éjszaka elég brutál.

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kézi orrszívó és vietnámi balzsam az orra alá és a nyakát is beszoktam vele kenni, így elviselhető.
2012. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs is kézi orrszívónk, mert mindenkitől azt hallottam, semmit sem ér. Valamit akkor mégis?
2012. nov. 22. 19:51
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a válaszold. Kínai balzsam van itthon, azt elő is szedem.
2012. nov. 22. 19:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen sajnos sokan úgy vélik nem jó a kézi orrszívó, de nekünk sokkal jobban bevált mint a porszívós, mert üvölt tőle, ráadásul ha megyünk valahova akkor oda nem vihetem a porszívót is.:)

600-700 ft körül van.

2012. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ugrasztom a férjem a multiba, még nyitva. Egy próbát megér. Köszi mégegyszer, remélem beválik.
2012. nov. 22. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi úgy oldottuk meg a porszívózást, hogy mikor bekapcsoltuk akkor volt rajta egy csomó pléd, hogy tompítsa a hangját. Teljesen bevált. Én kamillateát is forraltam a kiságy mellé. Ott gőzöltem. És szintén a Luufbalsam jött be nálunk még.
2012. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is plédekkel oldottuk meg, alá is pléd, a porszívóra is pléd és úgy szívtuk.
2012. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amit ég javasolni szoktak, hogy vöröshagymát megpucolva és felvágva tányérokon a szobájába. Büdi, de fellazítja a váladékot.
2012. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
soha senki nem szólt még hogy a beteg gyereknek éjjel 20mp-ekre felnyomom a porszívót, alattunk, felettünk, mellettünk kisgyerekesek vannak, nekik is szól ha éjjel fullad a gyerek.Anyósomnál aludtunk egy ilyen alkalommal, ő nem engedte bekapcsolni, nehogy a szomszéd néni megszólja, egész éjjel sírt a gyerekem,megszakadt a szívem, soha többé.... Vettünk kicsi kézi pumpásat, halottnak a csók. Én bekapcsolom ha kell.
2012. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy telt az éjszaka?
2012. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!