Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeritek az Erigon szirupot?

Ismeritek az Erigon szirupot?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak ezt adta a doki, köhögésre. Adott már valaki ilyet gyermekének? Használt? Köszönöm.

2012. nov. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekünk használt igen. 4 éves a lányom.

2012. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
38 éves vagyok, és gyerekkoromban mindig ezt kaptam köhögésre. 30 éve. Imádtam az ízét.
2012. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt kaptam annó gyerek koromban, nagyon finom és hatásos.

Vettem is nemrég, hogy legyen itthon vészhelyzetre.


Ez száraz köhögésre való, tehát felszakadozó, hurutosra nem jó. A sinecod helyett jó ez is.

2012. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. nov. 22. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó az Erigon, gyereknek is, felnőttnek is :) Igazából ez kombinált hatású készítmény, többféle köhögésre is hatásos, ezért is szeretem.

Arra nem árt figyelni, hogy van némi álmosító hatása, ezért célszerű estefelé beadni. Én néha pont ezért járok rá, ha nagy ritkán nem tudok elaludni :D

2012. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
Sokan dicsérik, de engem visszariasztott a felsorolt összetevőkben a sósav.... :S Én inkább nem ezt adom a gyereknek
2014. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jézusom...

Sósav, mint segédanyag rohadt sok mindenben van ám, pl. az injekciókban is. Semmi baja nem lesz tőle. Látom, az fel sem tűnt, hogy kodein van benne, pedig ha tudnád, hogy az ópiátszármazék, akkor lenne ám csak min aggodalmaskodni :D

2015. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!