Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovi választás beíratás az...

Ovi választás beíratás az hogyan történik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsiságból írom mert nem tudom erre a választ. Lányom most bölcsis. 2 éves. Arra lennék kíváncsi, hogy az óvoda választás hogyan zajlik. Én választok ovit nekem kell utána járni vagy jövő évben kapok az önkormányzattól levelet, hogy hova kell beirattatnom? Mikor van a beíratás stb?

Egyáltalán mikor kell elkezdeni ezt intézni?

Budapesten élünk nem tudom itt mi a szokás.

Még ugyan nem sürgető a dolog de érdekelne a véleményetek kinél hogyan zajlott?

Egyáltalán most ő nála mivel novemberi mikortól kellene oviba mennie?

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2012. nov. 23. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Az önkormányzatnál utána tudsz nézni,hogy hová tartoztok.Ők nem írnak levelet,neked kell utána járnod.Ha tudod,melyik ovik a körzetesek,elmehetsz megnézni,melyik a szimpi.Bwíratkozás-90%-ban-május első hetében van,és kb. hónap végén függesztik ki(az ovikban),hogy felvették-e a gyerkőcöt(de levélben is értesítenek).Ha valamiért nem vették fel,a jegyzőnél lehet fellebbezni.
2012. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk(Debrecen), a város honlapján fent volt a letölthető jelentkezési lap.azt ki kell tölteni,három ovit lehet megjelölni jelentkezési sorrendben.oda kell leadni,ahova első helyre adtad be.nálunk ez tavasszal volt.előtte érdeklődtem a kiszemelt oviban,volt nyílt nap,elmentünk rá a fiammal.mi nem a körzetesbe vittük,hanem a legközelebbibe.fura,hogy 50 méterre van tőlünk az ovi,de nem oda tartozunk.szerencsére felvették,mert bölcsibe is oda járt
2012. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!