Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kismotor választás,3 fajta...

Kismotor választás,3 fajta közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2 éves lesz. van már egy futóbringája, de inkább még csak motorozna. Ár most nem számít.


Ez szélesebb, masszívabb:


[link]


Ilyenünk volt elsőnek, piciben:


[link]


Ezt is nézegetem:


[link]


2012. ápr. 24. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! ha már van futobrigája, a 3.-at ne válaszd. én nem tudom milyen magas a gyerek, ha elég magas és könnyen átéri a lába akkor az első jo lehet mert stabilabb, az én fiam 21 honapos, egyenlöre az udvaron a nyuszi motorral megy, de nem igazán érdekli, vettem neki olyat mint nálad a 2-s számu 3-s méret, ez jo neki, de nem szeret motorozni, sztem ha jo az egyensulya veheted a 2-t, kb egy évig jo is lesz aztán utána ugyis elöveheted a futobicajt.
2012. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a két utolsóra szavaznék! :)
2012. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a masodik az nagyon jo:)
2012. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem az a tapasztalatom, hogy el kell menni, megnézni mindegyiket


én úgy csináltam, hogy jól rátehénkedtem a kormányára és amelyik nem esett pofára, azt vettem meg - nem is estek el sosem


(3 gyerek anyukája)

2012. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az első és az utolsó nem ér meg ennyi pénzt. A második egy sokak által kedvelt motor. Jó minőségű, strapabíró. Szerintem inkább ezt vedd meg, mert jövőre már úgysem fogja érdekelni a motorozás.
2012. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnél elég érdekes, hogy a kormány nem mozgatható, de könnyű irányítani. A másik kettő nem sokban különbözik a futóbiciklitől.

Az első (bár írtad, hogy az ár nem számít) a XVIII. kerületben majd 4000 Ft-tal olcsóbb:

[link]

2012. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak az első volt csak pirosban.Most adtam el,mert kinőtte,3 éves volt novemberben.Ő ezzel kezdte a motorozást. Soha nem esett vele,nagyon stabil,masszív.Még 1 évig minimum tudjátok használni.Fiam elég magas.Most a második van,ebből is a legmagasabb,hát....akkorákat esik vele,mint az ólajtó.Pedig nagy motoros,a bicaj nem érdekli nagyon.Minden vacakba elakad a kereke,ha nagyon alászedi,akkor is borul.Szerintem az elsővel jól jársz és ha nem lesz kistesó,akkor is el tudod adni utána.
2012. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a másodikból van már a második méret. Ugyanakkor a futóbringát is nagyon ügyenes használja a mindjárt 2,5 évesem. a kettő együtt megy, hol ez, hol az. Mostanában esik néha vele, amikor nem figyel a bukkanókra, és az első kereke beakad, akkor orra esik. De már esni is tud, nem szokott sírni sem, feláll, leporolja magát, meg a motort is, és megy tovább.

Szerintem ár-érték arányban a második pont megfelelő, nyúzni tökéletes, főleg, ha már futóbringája is van. Azzal tanul egyensúlyozni, úgyhogy a motor már meg sem kottyanhat neki....

2012. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a 3.-ra szavazok!!!Fiam(21hónapos) ma kapott pont egy ugyanilyet csak kékbe,imádja!Már régebben is kipróbálta.Ez azért jó,mert ezzel már egyensúlyoznia is kell,tehát azt is fejleszti,de ugyanakkor stabil is,borulni nem lehet vele mert hosszú,csak két oldalra dőlhet esetleg,(de azt se olyan könnyű azért)mert jobban kell egyensúlyozni mint a többi kis motornál.Nagyon szereti,le sem lehet róla szedni...úgyhogy ha tényleg nem számit a pénz ahogy irtad,akkor én mindenképpen az utolsót ajánlanám neked.Nagyon sokáig tudja használni.én nem vettem volna meg ennyi pénzért,de kapta a fiam.
2012. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!