Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felháborító! 500 Ft-os fénykép...

Felháborító! 500 Ft-os fénykép/darabár az oviban? Ez normális manapság? Van aki ezt meg tudja fizetni?

Figyelt kérdés

Barátnőm mesélte, hogy náluk az oviban ennyiért készítik a majdhogynem "kötelező" képeket és még a negatívot sem adják oda, hogy utána lehessen rendelni.

Kislányomnak jövő héten lesz a fényképezés, még nem tudom, hogy mennyibe fog kerülni egy kép, de ha ilyen áron lesz, akkor tuti nem rendelek, majd készítünk itthon.

Csak annyit, hogy egy átlagos előhívás 20 Ft/kép (10x13-as méretben).


Nálatok mennyiért készítik?



#fotó #ár #ovis fénykép
2012. nov. 23. 20:55
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is hallottam tavaly a barátnőméknél is ennyiért csinálták az oviban. Mondjuk az egy elég drága magánovi. De ők sem kapták meg a negatívot.
2012. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 450, és még szar is. Rendeltünk 3-at a legjobbakból magunknak meg a két nagyink, és ennyi. Csak hogy ne szóljanak be, de én 1000x jobb képeket csinálok, és csináltam mikor én fényképeztem a régi ovinkban
2012. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ennyi...sőt van egy egyel nagyobb méret az meg 750...És pontosan ahogy írják még szar is!!!! de megfogadtam idén ha béna rajta a gyerekem feje (és nem arról beszélek hogy most szép e a gyerekem vagy nem, de nem hiszem el hogy idióta félig lehunyt szemű képet kell előhívatni!!!) akkor nem fizetem ki, nem érdekel ki sértődik meg.
2012. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 250, de legalább jók.
2012. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 350/kép volt tavaly. A fényképész nem tudom merre járt, mert egy normál kép sem készült.

Az óvoda magának előhívatott minden gyermek képéből egyet, mert nekik kell a tablóhoz, de én egyet sem kértem.

Az óvónő szólt is vagy 4×, de elmondtam a véleményem róla. Megértették és nem köteleztek arra, hogy megvegyem.

Egyébként kb. 40 gyerekből (3 csoport) 12 szülő rendelt képet.

Nem tudom, hogy idén kötelező lesz-e rendelni, de én már közöltem a szülőin, hogy egy darabot sem kérek ebből a "programból".

2012. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nem nagyon dolgoznak negatívra! (ezért is kellene olcsóbbnak lenni mint hajdanán)

Digitális világban élünk!

2012. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan, mint a kórházban csinált kép a babáról. Csakazértse kértem, s amilyen sértődötten mondta a kedves fotós, hogy természetesen nem kötelező, hááát, legszívesebben kidobtam volna a teremből.

Ha nem lenne rá igény, nem csinálnák.

2012. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én a negatívot úgy értettem, hogy mondjuk meg lehet venni a képet CD-n, vagy beviszel egy pendrive-ot és rátöltik - akár pénzért. Persze ha szar a kép, akkor kinek kell.
2012. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 Adapter007 válasza:
100%

Ne kérj a képekből. Ennyi.

Sok az ilyen fotós, és még több lesz! (mármint az egy kaptafa, gyenge minőség, nyomjuk a gombot típus)


Amúgy jól keresnek vele, abban az 500 Ft-ban nem csak az előhívás díja van benne, hanem az, hogy Ő kifáradt a helyszínre, megnyomta a gombot, a felszerelésének is van rezsi óradíja, van benzinköltsége stb. Sok ötszáz, egy fizetés. Ha oda adná a negatívot (ami vsz digitális jpg) többet is elkérne érte...

2012. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is 500 Ft darabja, és 3-mat kötelező venni, ha rendelsz. Hát mi idén nem kértünk, de nem (csak) az ára miatt, hanem mert eddig egytől egyig mind szörnyű lett.
2012. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!