Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szájfertőzése van a lányomnak....

Szájfertőzése van a lányomnak. Nem akar se enni sem inni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy fáj neki és nem is az evést erőltetem,de azért inni muszáj lenne.Mit csináljak,hogy igyon?se pohárból se üvegből,se fecskendőből nem fogad el semmit:(
2012. nov. 27. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínáld a kedvencével. Ivójoghurt vagy gyümölcslé amit tudod hogy szokott viribőlni. Illetve többet szokott belőle inni mint általában. Nálunk ilyen az ivójoghurt és a Kubu.
2012. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor jön a szívószálas kis üdítő, Kubu
2012. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már vgigmentem ezeken.Most épp elővettem a cumisüvegét,de 2 korty és ennyi:(
2012. nov. 27. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sikerült-e a problémát orvosolnod. Az én fiamnak, mikor herpanginája volt fecskendővel itattam. Ő is sírt, szegény, de muszáj volt. Megegyeztünk, hogy minden 10 percben egy fecskendőnyi akármit meg kell inni. Az üdítők nem jók, mert marhatják a száját, inkább teát igyon, és most lehetőleg cukrosan.

Mi még így is kórházba kerültünk, és napokig infúziót kapott, pedig kb. 6-8 dl folyadékot bele tudtam nyomni egy nap. Akkor vették le az infúzióról, mikor a napi másfél liter infúzió mellé megitta/megette szájon át is a napi liter folyadékot. Úgyhogy erőltessed, mert könnyen kiszáradhat egy nagyobb gyerek is. Az enyém már 2 éves elmúlt akkor.

2012. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!