Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves kislanyomnak hasmenese...

2 eves kislanyomnak hasmenese van, nem akarja bevenni a gyogyszert, amit a doktorno felirt, nem akar enni, inni semmit, felek, nem tudom mit tegyek, valaki tud tanacsot adni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Mindig meglep,hogy emberek nem bírják nevelni a saját gyereküket. Válasz: Be kell vennie a gyógyszert,de ezt magadtól is tudod.Ha nem,akkor mehettek a gyerekkórházba.

Ennie nem muszáj,csak innia.

2011. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Milyen mennyiségű gyógyszert kell neki bevenni?

Első van gyermeked???

2011. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,egy 4 éves autista kislány anyukája vagyok.Azt mondták ne nagyon reménykedjek,hogy normálisabb lesz,de megcsináltam,fejlesztettem,és majd bele döglöttem,úgyhogy nekem ne mondja senki,hogy nem lehet elérni valamit egy gyereknél. Tényleg sajnálom a kicsidet kérdező,de mivel a gyerek egészségét szolgálja és nagy baj lehet,igen is meg kell tenni bárhogy. Mikor mi rotások voltunk már azt is megcsináltam,hogy teletettem a fürdőkádat poharakkal,még ha mindegyikből egy kortyot is ivott,de ivott.
2011. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom folyékony gyógyszer. Fecskendővel kapja a szájába, az elején mi is lefogtuk a gyereket, volt, hogy ketten kellettünk hozzá, mert a száját is ki kellett feszíteni.

Aztán jött a fordulat, "finom gyógyszer" felkiáltással mondhatni örömmel veszi be a gyógyszert ha kell.

2011. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ha folyékony a gyógyszer add be a nurofen adagolójába.nem olyan nagy mennyiség hogy ne nyelje le egyszerre.esetleg a végére szívj fel neki egy kis szörpöt igy nem lesz keserű.
2011. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
itt a nagyobbik gond a nem ivás. próbálj akármilyen szörpöt, teát, üdítőt, bármit. színes poharakat, vagy amiből mindig apa szokott kávézni. színes szívószálat. ha nem megy, tényleg orvoshoz kellmenni, ügyeletre is akár. figyeld, nem válik-e bágyadttá, aluszékonyá, szeme fényes-e, ajka, szája nedves-e, bőre csippentés után visszaáll-e eredeti állapotába. ha ezek a jelek tapasztalhatóak, akkor elkezdett kiszáradni. ennek súlyos következményei lehetnek, olyanok, amiknél egy infúzió sokkal de sokkal jobb.
2011. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
és még egy dolog: van éppen elég bajod, ne törődj az olyan bunkókkal, akik ahelyett hogy segíteni próbálnának, még téged cseszegetnek, hogy a saját gyerekeddel nem tudsz bánni. azért van ez az oldal, hogy segítsünk egymásnak. senkit sem fog letartóztatni a rendőrség, ha nem jön ide.
2011. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül nem a smecta nevű gyógyszert nem akarja bevenni?
2011. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is ugyanezt mondta a dokinénink,hogy mi az hogy nem birok a gyerekemmel.Akkor kórházba kerül az én hibámból.Megfogták az aszisztensel,kétoldalról megfogta az arcát,enyhén benyomta,mire kitátotta és nem tudta összecsukni a száját,zutty a gyógyszer.Mivel nyelési ingere volt lenyelte rögtön.Otthon is ezt alkalmaztam,1-2 ilyen alkalom után magától tátotta,és lenyelte.Itatni muszály,ha mást nem mikor félálomban van,nekem akkor sikerült.Kitartást.
2011. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Aki lebunkózott,kívánok neki annyi jót,mint saját magamnak.Sőt,kívánok neki három ilyen gyereket.Akkor lesz tapasztalata és megváltozik kicsit az életszemlélete. Én nyugodt lelkiismerettel fekszem le,nem vinnyogok itt,hogy hogyan kell egy hót beteg 14 kilós gyereknek gyógyszert beadni.
2011. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!