Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék, hogy ne aggódjam...

Mit tehetnék, hogy ne aggódjam magam halálra? Vagy normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

A volt férjem 2 hetente szombat délután vitte el eddig a kislányt. De eddig csak pár alkalommal. Jövő szombaton el szeretné vinni egész napra. Én meg teljesen ki vagyok rajta borulva.

Mert aggódom, hogy nem alszik majd ebéd után. Vagy hogy nem érzi majd jól magát, vagy hiányzom majd neki.

Tudom, hogy mindez hülyeség, elvégre az apjával lesz. De annyira aggódom, hogy azt elmondani nem tudom. Normális? Ha igen, mennyi idő, mire megszokom ezt a helyzetet?


2012. nov. 29. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

mennyi idős a kislány?

amúgy tutira normális amit érzel

én egy percet se bírnék ki nélküle ( most múlt 1 éves)

2012. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy aggódsz, de minden jól fog elsülni, hiszen az apukájával lesz, akiért gondolom odavan. Ha meg véletlen nem alszik eleget akkor este be fogja pótolni. Én is agyon izgultam magamat az első sőt a többedik apanapon is, de a gyerekek jól érezték magukat.
2012. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én még nem váltam el! :) De ha a férjemmel van a gyerek aggódom szintén, pedig nem kéne, tudom.

De ez van. Én is túlparás vagyok...

Inkább ez, mint hogy "tojjak az egészre".

Pl: elmentem vásárolni két hete egy egész délutánra, addig a gyerek otthon a férjemmel. Végigfutott az agyamon, mi van, ha nem eszik vagy sír majd, vagy mittudom én...:)) Hazaértem és nem volt semmi gond.

Most 3,5 éves a kisfiam.

2012. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ne lovalld bele magad ennyire. Persze az embernek egy aggodalom az élete gyerekkel, de hagyd, hogy a kislány jól érezze magát és próbáld te is jól érezni magad. Azt hittem, az lesz a sztori vége, hogy az apuka ittasan szokott vezetni vagy megbízhatatlan. Így semmi különös okod nincs az aggodalomra. Ha nem alszik ebéd után, nem dől össze a világ. Ha hiányzol neki, majd megnyugszik. És aki bölcsis? Annak egész nap hiányzik a mamája.


Lazíts!!!

2012. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!