Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez nem ártalmas a kisfiú...

Ez nem ártalmas a kisfiú gerincének?

Figyelt kérdés

Már második napja látok délben egy nagyit egy ilyen babakocsival:


[link]


mindkétszer aludt benne a kisfiú előrecsuklott testtel, kicsit féloldalasan, tehát ez a friss levegős déli alvás náluk, csak nem dönthető a háttámla, így ha nem lenne biztonsági öv, előre kiesne a gyerek. Ez nem ártalmas a gerincének? Ha nem telik nekik babakocsira, még mindig jobb otthon a kiságyában kinyújtott testtel szerintem. Mit gondoltok? 1,5-2év körüli a gyerek.


2012. nov. 29. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ennyi idősen már nem szokott gond lenni


de én utálnám ha így aludna a babám, ledönteném vagy sietnék haza az ágyába tenni, volt már bicaj ülésbe elaludt de olyan vacakul éreztem magam hogy nem ágyban alszik

2012. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kocsiban aludna a gyerekulesben akkor is ilyen testtartassal aludna. 1-2 óra ulestol nem lesz baja. Lehet hogy másképp nem bírják elaltatni.
2012. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát jót nem tesz neki, de ha mondjuk éppen hazafelé tartanak, akkor nincs mit tenni, ha a kisgyereket elnyomja az álom útközben. Gondolom kényszerhelyzetben vannak, nem direkt altatják így. Ha megcsúsztunk a napirenddel, volt, hogy a gyerekem a főzeléket is lefejelte evés közben, pedig nem órás késésekről volt szó, vagy a boltban is elaludt a bevásárlókocsiban.

Sokszor látom, hogy oviból hozzák a nagyot délben, mert anyuka gyeses és nem alhat ott nagy, a kicsi meg nem bírja ki és elalszik a kocsiban mire hazaérnek...

2012. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ilyesmi:


[link]


de mondjuk lehet igazad van 2. h másképp nem megy az altatás,ugyanakkor ha rendszeresen így alszik naponta 1-2órát, én már tuti beruháznék akár egy használt dönthetőre, nem hiszem hogy felébredne döntés közben.

2012. nov. 29. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!