Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire utal a folyamatos hőemelk...

Mire utal a folyamatos hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Betegséggel kezdődött 39 fokos lázzal majd szépen lecsengett ez a dolog,aztán átment orr folyásba és köhögésbe.Majd ez is elmúlt. (mindez kb egy hét leforgása alatt)Aztán azóta is minden nap van hőemelkedése (37,2-37,8)

Nem látszik rajta semmi egyéb.(bár az étvágya nem a régi) Doki szerint semmi de én azért aggódom.2,5 éves.


2012. dec. 1. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggodj! Nyilvanvaloan harcol meg a szervezete a virussal de nyeresre all! Adj neki sok folyadekot es megertest ha nyugos.
2012. dec. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiamnál hétfőn kezdődött hasonló...délutánra hőemelkedése lett hétfőn, majd elmúlt,kedden délután szintén hőemelkedés volt.És szerda reggelre felment a láza 38 felé.Na akkor hazajöttem a munkahelyről és elvittem dokihoz.Vírusos volt a torka.Pedig akkor még nem köhögött.

Csütörtökre már taknyos volt meg köhögött.A láza még meg volt.Péntekre elmúlt a láza csak hőemelkedése volt,de nagyon csúnya a torka.Be van rekedve és szinte szilárd ételt nem is tud enni.Nagyon csúnya torokgyulladása van.

2012. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 M.mesi válasza:
Nálunk is ugyanez van. Egy éves a kislányom, két hete hőemelkedése van folyamatosan, előtte meg volt fázva, de elmúlt. Nagyon aggódom én is, már nem tudom mire gondoljak. Amúgy jó kedve van és élénk, mozgékony, csak hát akárhányszor megmérem 37 és 38 között van. Korábban ezzel sosem volt gondunk. Nálatok van javulás? Három hete kaptunk oltást, de nem utána sem volt láza napokig, aztán a megfázás, most meg a folyamatos hőemelkedés. :((( Írj, ha esetleg mondott nektek valami okosat a doki.
2012. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.! Nagyon csúnya volt neki is a torka,a hangjáról nem is beszéve..

Még a mai nap is volt hőemelkedése...

Nem értem. Mikor múlik már el..

Attól félek (mint anya hát mi mástól a legrosszabbtól)hogy valami újdonsággal van dolgunk. Legalábbis én soha nem hallottam még hasonló panaszt a környezetünkben,családban,dokimtól,sehol...ezért aggódom

2012. dec. 3. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!