Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dr. Theiss multivitamin...

Dr. Theiss multivitamin szirupot szeretnek adni 2eves fiamnak, de a dobozon 4+ jelzes van. Artanek vele?

Figyelt kérdés

Valaki adott mar igy gyermekenek?A fenistil cseppek is keteves kortol vannak az orvos megis felirta az akkor 9 honapos fiamnak,mert kaphatja csak kisebb gyerekeken nem teszteltek azert irtak ra a 2+ jelzest.


Vagy tudtok ajanlani mas termeszetes alapu multivitamint?


2012. dec. 1. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap voltam a gyógyszertárban, a 2,5 éves kislányomnak kerestem volna valami immunerősítőt.

Tulajdonképpen arra jutottunk 3 gyógyszertárossal együtt, hogy a Béres és a Cebion(C vitamin) cseppen kívül semmit nem kaphat még.

Régebben adható volt az Echinacea szirup, de megváltoztatták és most már csak 12 éves kortól adható az is.


Én nem adnám a helyedben!

2012. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi!
2012. dec. 1. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában kilóra vannak ezek kitalálva, vagyis egy 4 éves gyerek kb. 18-19 kg, és onnéttól kezdve annyi vitamin van benne amennyi egy ekkora testnek kell!

Egy 2 éves gyerek csak 12 kg, szóval neki sok lenne az a vitamin, amitől menne a hasa.

Akkor lehet adni mondjuk egy 3 éves gyereknek azt a szert ami 4 éves kortól van, ha a gyerek abban a súlyban van, mint egy 4 éves!

2012. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!