Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvegyük neki karácsonyra?

Megvegyük neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 éves!

Póni mániás, megkérdeztük mire gondol mit fog hozni neki a Jézuska karácsonykor és azt mondta reméli pónit.

Én elhiszem hogy annak örülne,de nem lenne túlzás a 40 külömböző pónihoz (ístálóval,mindennel együtt van)még venni neki?

Azt mondta más nem szeretne.Megvegyük a következő jó pár darabot?Mit gondoltok?



2012. nov. 28. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
ha ez teszi boldoggá, igen.
2012. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megvenném neki, hiszen arra számít, hogy a Jézuska hoz majd neki. Viszont nem egy egész készletet vennék, csak egy darabot, hogy azért mégis meglegyen a kívánsága. Mellette pedig kapna valami mást is, ami esetleg felkeltheti az érdeklődését, kézügyességét vagy gondolkodását is fejlesztené.
2012. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én lányom is pónizik,és még a huszonsok póni mellé is kért a Jézuskától pónit.Viszont ő még mást is szeretne,így azt mondtam neki,hogy a Jézuska majd eldönti,hogy melyik ajándékot hozza.Így idén biztosan nem kap pónit.De mivel nálatok nincs egyéb opció,így egy párat biztosan vennék,hogy ne kedvetlenedjen el.Ám mellé még lehetne mást venni(amit ti jónak láttok).
2012. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

4,5 éves a csajom. Egyszer meg akartam számolni a pónijait, ötvennél abbahagytam :)

Tudod mi az egyik karácsonyi ajándék? Zhuzhu póni! Kipróbáltam, jópofa!

Ja és kap festhető, kimosható PÓNIT, gyöngyös kirakót, amit vasalni lehet, PÓNIS, az adventi naptár tavaly volt pónis. A puttonyom tele van a pónikkal!

2012. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem is.Akár hová nézek a házban mindenhol csak pónikat látok.Köszönöm a válaszokat és lehet csak egyet kap és mellé még valami pónis kirakót vagy nem is tudom.
2012. nov. 28. 13:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kérdezni szeretnék, ha nem baj! :) 6 éves lányom is lómániás (nem feltétlenül póni, lényeg, hogy ló legyen). Istállót kért, neki még nincs. Milyet javasoltok, hol vettétek? Előre is köszönöm!
2012. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lányom 3,5 éves, 1,5 éve tart a pony mánia, kb. 100 db van, meg 10 házikó!

Karácsonyra sellő ponyt kért!

Na ilyen még nincs, azt kap egy palotával, meg vettem filly ponyt, pici műanyag gyüjthető ponykat, meg házikókat.

Azt veszek neki aminek örűl!

Hiába adok neki littlest pet shopot, vagy legot, ha annak Nem örűl!!!

2012. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En is megvennem neki. Ugy aghogy elottem irtak nem valami draga szettet de azert legyen poni. Oszinten, most ha ot ez teszi boldoga akkor megeri majd nezegetni a csalodott arcat? Melle tenleg lehet venni meg egy kirakot, kifestos konyvet, esetleg ponis matricakat albummal. A kisfiam auto manias es imadja a matchbox autokat. Mar gatat lehetne vele tomni de remeli, hogy a telapo azt hoz neki. Igy kap o is egy kisebb szettet de melle kap meg egy kirakot, mesekonyvet es a lego keszletet bovitjuk.
2012. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen istáló az egyik a másik tulajdonképpen farmház de abba is a pónikat rakja.Ezt azért szereti mert magával tudja vinni az egyik póniját az oviba és ilyenkor az istáló kint marad a póni megy be a csoportba

2012. nov. 28. 13:59
 10/13 anonim ***** válasza:

8-dik valaszado vagyok. 6-os valaszado ez attol fugg mekkora az anyagi kereted. Mert a palymobil-nak nagyon aranyos lovas jatekai vannak. Kisifamnak az allatkert van meg es nagyon jo minosegu. De sajnos eleg dragak.

Az egyik a 4060-as szamu lovas istallo szeruseg:


[link]


Van ketfajta pony farm:


[link]


[link]


Van lovas adventi naptara a playmobilnak aminek az ablakai mogott lovat vagy kellekeit lehet talani:


[link]

2012. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!