Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 évesem Monster High babát...

6 évesem Monster High babát szeretne karácsonyra, megvehetem neki?

Figyelt kérdés

Már tavaly is ott sündörgött a boltban körülöttük. Akkor nagyon elleneztem. Most viszont olyan édes volt, nézegette az egyik katalógust, odajött, és mutatja, anya, tudom, hogy úgysem kaphatok soha ilyet, de ugye milyen klasszak? És láttam rajta a sóvárgást... Szóval elbizonytalanodtam, és megnéztem magamnak alaposabban ezeket a babákat. Némelyiknek egész helyes a pofija, nem is olyan rémesek. Szóval eltanakodtam, talán megkaphatná... De van egy 3 éves húga is, aki tuti szintén játszana vele.


Amire ki akarok lyukadni, hogy nagyon gáz ilyen rém babát adni ilyen kicsinek? A háttér sztorit nem ismeri, nem látott még soha rajzfilmet (én is csak a neten egyet, kiváncsiságból)

Nem vagyok olyan anya, aki elvből nem enged barbizni, nekem is volt, a lányaimnak is, igaz, eddig nem nagyon babáztak, a nagyobbik mostanában kezd velük foglalkozni, öltözteti, fésülgeti.


2012. nov. 27. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem fog rosszat álmodni tőle, és nem lesz belőle félresikerült felnőtt, a 3 éves lányomnak is van. A szintén 6 éves barátnőjénél látta, ezután ő is olyat akart, és a nagymami megvette neki. A mesét még ő sem látta, persze azt én sem engedném hogy megnézze ennyi idősen, de egy baba teljesen más. Amúgy nekem is tetszik egyik-másik, nem is olyan csúnyák.
2012. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én megvenném neki.

Az én lányaim tavaly kaptak,azóta nekünk négy van, ők akkor voltak 8 és 12 évesek.


Nekik a mai napig nagyon tetszik, végre nem Barbie-babákat kell venni:)

2012. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Huh, köszi, megnyugtattál! Úgy látszik most kitört belőlem a para mami :)

Már azt hittem, nyilvánosan meglincselnek a gondolatért is, hogy ilyen babát kicsi gyereknek... Azt hiszem kissé túlaggódom.

2012. nov. 27. 15:18
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem ismerem a mesét, de a babákat már láttam a boltok polcain. És be kell valljam, némelyik még jobb is néz ki, mint egyes barbiek. Én megvenném neki, főleg hogy azt gondolja, hogy ő nem kaphat olyan. Nagy meglepetés lenne neki. És szerintem még a kisebbik lány is nyugodtan játszat vele. A mesét meg nem kell ismerniük, a fantáziáját úgyis tudja fejleszteni a játékkal.
2012. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, tényleg hálás vagyok, hogy megerősitettetek, hogy nem vagyok túl elvetemült szülő!
2012. nov. 27. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Rakerestem es megneztem a babakat. En is megvennem.

Nekem a 33 honapos kisfiam scooby doo rajongo es o a rajzfilemeket is megnezi megsincs semmi baja pedig ezek is neha remsegesek. Scooby doo jatekai is vannak meg kepeskonyvei, matricai. Unokatesonal voltunk latogatoba amikor ezt nezte a 9 eves kisfiu es azota a fiam rakattant.

2012. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát bevallom, én meg félve írtam le, hogy a 3 évesemnek is van. Mert ezen az oldalon bármit teszel (vagy veszel), egyből felelőtlen, rossz anyának vagy beállítva.
2012. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves első, teljesen megértelek, ugyanilyen félve tettem fel én is a kérdésemet :)

De nagyon örülök, hogy megírtad, hogy van a 3 évesednek, mert igazság szerint nálunk most úgy működnek a dolgok, hogy ami az egyiknek van, olyan kell a másiknak is, különben megy az irigykedés, sértődés. Igy általában mindenből már kettőt veszünk - persze nem pont egyformát, de azonos tipust. Szóval igen, megfordult a fejemben, hogy a kicsi is kap egy ilyen babát :)

2012. nov. 27. 15:38
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Simán megvenném ha a lányom kérné, nekem tetszenek azok a babák!

Tavaly karácsonyra ég kalóz hajót kapott kalózokkal, na az mennyivel jobb?! Feél lábú, fél kezű, fel szemű, kardoznak... Mese, fantázia...

Pont tegnap néztem meg az Alkonyatot, nem gondoltam volna hogy ennyire jó film, nem tudtam abba hagyni, meg kellett néznem az összes részt!

Ezek után én is szeretnék egy vámpír babát;)

2012. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 6 éves,ő is nagyon szeretné megkapni Karácsonyra,először mondtam neki,hogy csúnya babát nem hoz a Jézuka,hát elég csúnyák ezek a babák,de megnéztük a monster mesét,és nem is olyan rémes,a történet aranyos,nem tudja,de megvettem neki,nagy lesz az öröm,szerintem gyűjtők leszünk :) ja és igen valaki írta szebb mint a barbi,legalább is nem annyira egyhangúak :) Nagyon fog örülni,vedd meg neki nyugodtan.Én is meg akartam ezt kérdezni,de nem mertem :)
2012. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!