Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlő lenne? Mire kell...

Bárányhimlő lenne? Mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés

Segítenétek?


Az első bárnyhimlős pötty megjelenés után mikor jön a többi?

Mennyi időn belül?

Órák, napok???


Bárányhimlő járvány van az oviban, fiam ma hőemelkedéses és van rajta 2-3 halvány kis rózsaszínes pötty...


Nem tudom, hogy esetleg a hideg miatt vagy tényleg a himlő?


Az arcán vannak, máshol nem látok!


2012. dec. 4. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,így kezdődik.Nálunk múlt héten kezdődött,most kezdenek leszáradni.Holnapra ,vagy akár már estére több lesz(ha nem,akkor lehet nem az)és elkezdenek hólyagosodni.Aztán nálunk kb 3 napon belül ellepte testszerte.
2012. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Már nagyon vártam, hogy írjon valaki! :)


Szerinted, ha a csoportban van bárányhimlős és együtt is voltak a kicsik akkor mennyi az esély, hogy elkapja?


A te gyerkőcöd jól vislete?

2012. dec. 4. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a fejbőrét, ha az arcán már látsz pöttyöt tuti a haja alatt is van, lehet az már hólyagos is, nálunk mindkettőnél ott kezdődött. Ott van a legmelegebb nekik.

Ha bárányhimlő, akkor holnapra a mai pöttyök már vízzel teli hólyagok lesznek és jön a többi is. Bár nem törvényszerű, hogy nagyon tele legyen, de nálunk mindkettőnél 3.-4. annyi lett rajtuk, hogy nem győztem kenni a Poxclin habbal.

2012. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia.Első vagyok.Viszonylag jól viselte,nem volt lázas,sőt képzeld megnéztük a tükörben és azt mondta nagyon szépek a pöttyei-határozottan tetszett magának.Igen,valószínű,hogy elkaptátok,de estére már látni fogod.A mentolos hintőpor nagyon jó rá,hamar elkezdi szárítani!Legalább túl lesztek rajta,ne aggódj!Mi is a bölciből kaptuk!jobbulást
2012. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk jól bírták a csajok, bár igaz, hogy használtuk a Pox Clin habot, ami hűsítette is a pöttyöket, fertőtlenítette és a viszketést is csökkentette. tényleg csak javasolni tudom ezt a habot, a patikában lehet kapni. Nálunk az egész testen voltak pöttyök.
2012. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!