Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél-kétéves gyereknél mi...

Másfél-kétéves gyereknél mi az esti rutin? Főleg a fogmosás-mese-esti tej sorrendje érdekelne. Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 15:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Biztos, h nem ebben a sorrendben. Fogmosás után már nem jöhet tej, mert akkor nem ér az egész semmit.
2012. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
fél 7 körül vacsi, utána fürdés, olyan 8 körül lenyugszik mindenki, vagy néznek egy mesét, vagy mesélünk nekik, aztán fél 9kor kakaó és utána fogmosás, fekvés 3/4 9 - 9-kor.
2012. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig fogmosás után az ágyában itta a tejet, utána elaludt. De szeretnék ezen változtatni, hogy értelme is legyen a fogmosásnak (alig van még foga, de mégis). Hol issza az esti tejet? Mi eddig mindig összebújtunk, úgy adtam neki. De ha változtatunk ezen, nem élénkül fel nagyon? Így is alig tudom ágyba dugni.
2012. dec. 4. 15:28
 4/19 anonim ***** válasza:

vacsi ha egyáltalán hajlandó enni valamit majd 3dl tej, este 8kor fürdöszoba fogmosás és viz semmi más reggelig

2.5 éves csaj

2012. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
az esti tejet az étkezőben issza. Ölembe veszem és szépen beszlopálja a szívószálas poharából. Váltsd fel az ágyban ivást meséléssel.
2012. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A mesélést is szeretném bevezetni, úgy látom rajta, vevő lenne rá. Mostanában már fejből mesélek neki pár perceket úgyis.
2012. dec. 4. 16:00
 7/19 anonim ***** válasza:

Sorrend: Fürdés, vacsi kenyér, vacsi tápi, mese, fogmosás, alvás (melléfekszünk, úgy alszik el).

2 éves.

2012. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért de nekem még csak 15 hónapos a lányom de tuti, hogy nem hagyná ha mosni akarnám a fogát. Ezt már ilyen hamar el kell kezdeni? Kicsit ledöbbentem!
2012. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
a fogmosást? Az első fogacska kibújása óta ápoljuk a fogát... és kell is, mert a tejfoga könnyebben szuvasodnak, mint a maradandóak. Javaslom, hogy vegyél tanulókészletet rossmanban, dmben és kezd el megismertetni vele a fogmosást.
2012. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mi is első fogától mossuk a fogát. Én elkezdem, utána ő rágcsálja a fogkefét. De legalább szokja a dolgot.

Köszönöm válaszaitokat!

2012. dec. 4. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!