Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyiket engednéd ezek közül...

Melyiket engednéd ezek közül 2 év körüli kislányodnak?

Figyelt kérdés

- körömlakk

- csillámos szemhéj fény (színtelen, csak csillám)

- gyerek parfüm

- labello


2012. dec. 6. 13:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy csaj a 6 hónapos lányának a lábujjkörmeit festette ki. Pff, vannak idióták.
2012. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Istenem!!!!! EGYIKET SEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20 ÉVESEN MEG LAKÁST VESZEL NEKI TELEKKEL ÉS AUTÓVAL, MIUTÁN 10 ÉVESEN ÁTESETT AZ ELSŐ HAJFESTÉSEN???????????????????????????????????????????
2012. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
38%

utolsó,13éves korom óta festem a hajam,és még élek...Sőt elárulom,édesanyám sem nevelt rosszul,egyszerűen engedett dönteni,egy engem érintő dologban..

És igen,húsz évesen lakás és autó,ha megtehetem majd,hiszen azért a gyermekem,hogy segítsem egy életen át,nem pedig azért,hogy majd hozzon levest,ha öreg vagyok..nem attól lesz valaki jó ember,aki értékeli a dolgokat,hogy a szülei nem segítik ahol tudják..Sokkal inkább nevelés kérdése,hogy ezt a gyermekem hogyan tudná majd feldolgozni..

2012. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
66%
20 évesen megvennéd neki az autót, ha megengedheted magadnak?? Ez szép gesztus tőled, amivel a saját egódat tudod cirógatni. De ha te már nem leszel akkor ki tesz mindent a gyereked alá? Hogy tanulja meg, hogy a pénz nem a fán terem reggelre mire felkelek? Sehogy... mert mindent alátolsz....
2012. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%

nem hiszem,hogy azzal tanítom meg neki a pénz értékét,ha megtehetem,akkor csak azért nem teszem meg,mert "tanuljon belőle"..Úgy élünk,úgy nevelem,hogy tisztában legyen a pénz értékével,de nem fogom csak azért nézni,hogy "szenved",mondjuk egy baromi sz@r hitellel,mert én majd jól megmutatom neki...

Nekem is,és a férjemnek is mindent megadtak a szüleink,amit tudtak,ami telt tőlük..Csöppet sem érzem azt,hogy ne tudnánk mennyit ér a pénz...Fizették az albérletünket mikor kellett,segítettek ahogy tudtak,autóvásárlásban,mindenben.Mára mondhatom jóval átlag felett keresünk a férjemmel,ezt mégsem mondaná meg rólunk senki,mert nem a pénz körül forog az életünk,átlagos színvonalon élünk,közben sok évre elegendő tartalékunk is van,ha beütne a krach...

Mindezt úgy,hogy a szüleink MINDENT a s..ggünk alá toltak,míg szükségünk volt rá,nem adták elő magukat mártírnak miatta,nem azt hallottuk folyton,hogy a pénz az úr,sőt olyan se sűrűn hagyta el a szájukat,hogy mivel elmúltunk 18 évesek leveszik rólunk a kezüket..

szóval hagyjuk már ezt a baromságot,hogy akivel nem fukarkodnak a szülei az elkényeztetett ,semmit nem értékelő naplopó...

Nem azzal neveltek,hogy megvontak tőlünk dolgokat,hanem példát mutattak az életvitelükkel,szerintem ez fontosabb...

Akinek elkényeztetett,pénzt nem értékelő,naplopó gyereke van,szerintem a saját pénzhez való hozzáállásában keresse a probléma gyökerét,nem pedig abban,hogy mit vett meg a gyereknek..

2012. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
51%

Nem értelek: Mondtam én ilyet, hogy legyél fukar???????????

Szerintem nem. De igazából csak azt tudja megbecsülni, amiért ő maga dolgozott meg, szerintem. Én nem mondtam hogy fukar legyél.....

2012. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ha megtehetem,h adok neki,és nem teszem,ezzel öt olyan helyzetbe hozva,ami számára előnytelen,nekem semmi más,mint fukarsag...
2012. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!