Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Télen hogyan közlekedtek autóval?

Télen hogyan közlekedtek autóval?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok, mert a lányom nem tűri el kocsiba a kabátot és a meleg/puffasztó ruhákat.

Most hogy -20 fok van lassan, fel kell öltöztetni rendesen.

Viszont nem 5 percet megyünk kocsival, hanem 1,5-2 órákat.

Ez még nekem is sok kabátban, én sem szeretek agyonöltöztetve kocsiba ülni, ha vezetek, ha nem.

Overálba nem rakom be, viszont ha "lazábban" öltöztetem, akkor simán megfázhat vagy nagyobb gondunk is lehet belőle.


Ma kabátban raktam be az ülésébe, de kész kín volt, mire levettem róla. Ráadásul, amikor megérkeztünk fejtörőt okozott, hogy adjam rá úgy a kabátot/sapkát/sálat, hogy ne fázzon meg és melegben legyen minél hamarabb.


Lehet én vagyok a béna, de még nem jött el a megváltó ötlet ezzel kapcsolatban.


Ötletek?


2012. dec. 6. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Odafele, egy pokróccal jól takard be, és így nem kell a kabát :-) Amikor meg szálltok ki, előtte kicsatolod, ráadod a ruhát, esetleg hátraülsz addig mellé, és úgy egyszerűbb :)
2012. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pokrócos témát csináltam eddig, de nem tudom, hogy a tartós fagyban ez elegendő lesz-e.

Igyekszem a kocsit előre bemelegíteni, de egyedül ez sokszor lehetetlen gyerek mellett.

Mégsem hagyhatom addig a lakásba a kutyával .. :D


De amint beültetem, azonnal betakarom, hogy melegbe legyen, amíg az autóban nem lesz kellő hőfok.

2012. dec. 6. 20:53
 3/6 anonim válasza:

Ez nálunk is ilyen nehezen megy!! Bár rövid távon én a kabátos, nem fűtős megoldást vállalom, a lábát betakarom.

Az öltöztetés csak az autóban, mellé ülve!

2012. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mi minden héten utazunk 150km-t oda, 150-et vissza. kabát le és betakarom vele. amikor meleg lesz, leveszi magáról.
2012. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a fiaimmal 1,5 órás utakra szoktunk a szüleimhez menni.

Induláskor a kabátokat le veszem róluk és azzal betakaróznak amíg átmelegszik a kocsi.

2012. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Vegyél ladát az jó fűűűttt!!!
2012. dec. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!