Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a kisgyerekének van...

Akinek a kisgyerekének van vmi alvós dolga (csicsis párna, kendő állat ilyesmi ) nem cumira gondolok, az meddig használta?

Figyelt kérdés
Mikor mondott le róla, és magától vagy elvettétek? Azért kérdezem, mert nekem a nagyobbik gyerekemnek nem volt ilyesmije kiskorában, most 6 éves és oviba is csak épp aktuális játékot szeretett vinni (kisautó, traktor, ami épp soron volt) de nem kellett alváshoz semmi neki, se cumija nem volt. A lányom viszont egy kis rongyival alszik siralmasan néz ki, kimosva is koszosnak tűnik stb. 4 éves és most otthagytuk az oviban véletlen, és egyszerűen egy kín volt az éjszaka és most is azért sír. És épp belegondoltam hogy 4 évesen nem nagy már ehhez hogy így ragaszkodjon még mindig hozzá? Kinél hogy volt ez, mikor tettétek el a csicsist?
2012. dec. 7. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ismerösöm a mai napig viszi hozza pedig felnött el ne vedd töle!!!!!
2012. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem nagy ehhez. Nekem is megvannak még az ilyen kedvenc dolgaim. el ne vedd tőle neki ez ad biztonságot. Suliba már nem viszi majd magával, de aludni mindig kelleni fog.

Tök normális dolog ez is egyébként.

2012. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves, alvós párnája van. Visszük-hozzuk az oviba. Egyszer hagytam véletlenül reggel otthon, délben be kellett vinnem, mert nem aludt volna nélküle. Nekem is van egy kispárnám, amivel alszok, én is hordom magammal, ha valahova megyünk hosszabb időre, én is jobban alszom azon, pedig már 30 éves vagyok. :)
2012. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mind 3 gyerekem alszik valamivel ,de a kislányom egy egérel megy bölcsibe azal alszik és ha otthagyuk a bölcsibe akor szomoru lesz ,söt nekem is van 3-4 nagy plüss állat az ágyamon.
2012. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jaj de aranyosak vagytok :))) nem is kidobni gondoltam csak ez hogy ennyire ragaszkodik hozzá és mindenhova viszi ha ott felejtjük valahol eljön a világvége, aludni se tud nélküle tehát erre irányult a kérdésem hogy ez meddig tart. Gondolom ti se viszitek felnőttként a kedvenc párnátok vagy plüssötöket magatokkal a munkahelyre :D vagy igen?
2012. dec. 7. 13:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi számtalanszor csináltuk meg,hogy szaladtunk vissza érte.. szerencsére az ovi a szomszédban van. Aztán ő maga kezdte el,hogy nem egy plüss hanem több az alvós így nem gond ha ott marad az oviban, ott alszik az alvós.
2012. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3,5 éves a lányom, Macirongyi mindig vele van. :) Mondjuk mázlink volt, mert apuka is vett egyet, meg nagypapa is ugyanolyant. Így váltósban vannak, nincs annyira agyonhasználva. Azon kívül van még Nyuszó (kockásfülű nyúl) amivel itthon alszik, azt mamáékhoz kell vinni, de oviban nem hála égnek.

35 éves az én macim, nem mondom, hogy ölelgetem, arra van a férjem, de elfér az ágyunkban. :) Nagyon szeretem, mindig velem volt mindenhol, bár elég leharcolt állapotban van. 1 éves voltam, mikor kaptam a kórházban az ápolónéniktől karácsonyra.

2012. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondok egy durvábbat: unokatesóm 20 éves, a mai napig a baba kori párnájával alszik. Mondjuk most már legalább engedi kimosni. :)

Az anyukája azon szoptatta, saját elmondása szerint anya szaga volt. :) És sosem lehetett kimosni, mindenhova vitte magával. Ráadásul huzat nélkül használta. Mondanom sem kell, rémesen néz ki. Most már azért huzat is van rajta.

2012. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
26 multam 1gyerekes anya, remek a hazaseleltem, de a ferjem a mai napig nevet a kis selyem darabon amit gyurogetve alszom el. Nyaron eskuvon voltunk, es otthon maradt a Selyem... egy orat gyozkodtem magam, hogy felnott ember vagyok akinek az akkor 4 honapos gyereke ott fekszik mellette...ki kell birni:-) nem sikerult meggyoznom magam, felkeltem es a gyetkoc ruhai kozott raakadtam egy olyabra amonek nem vagtuk ki a szaten cimkejet... azota parom azon a kepen rohog amikor felkelve a gyerek ruhajat magamhoz olelve alszom. Nem akarlak elkeseriteni, de en nem tudok levalni Selyemrol:-):-):-):-)
2012. dec. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
adig tart amig magátol elnem hagya ,én a mai napig bizonyos sorendbe tartom a plüs álataimat az ágyunkon.
2012. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!