Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a kisgyerekének van...

Akinek a kisgyerekének van vmi alvós dolga (csicsis párna, kendő állat ilyesmi ) nem cumira gondolok, az meddig használta?

Figyelt kérdés
Mikor mondott le róla, és magától vagy elvettétek? Azért kérdezem, mert nekem a nagyobbik gyerekemnek nem volt ilyesmije kiskorában, most 6 éves és oviba is csak épp aktuális játékot szeretett vinni (kisautó, traktor, ami épp soron volt) de nem kellett alváshoz semmi neki, se cumija nem volt. A lányom viszont egy kis rongyival alszik siralmasan néz ki, kimosva is koszosnak tűnik stb. 4 éves és most otthagytuk az oviban véletlen, és egyszerűen egy kín volt az éjszaka és most is azért sír. És épp belegondoltam hogy 4 évesen nem nagy már ehhez hogy így ragaszkodjon még mindig hozzá? Kinél hogy volt ez, mikor tettétek el a csicsist?
2012. dec. 7. 09:26
1 2
 11/11 anonim válasza:

27 vagyok, elso babaval varandos es a mai napig a takarommal alszom! Ha tobb napra elutazunk es befer elviszem. :)

Neha mar eltettem de par nap utan visszaszökött az ágyba. :)

Nem kell elvenni, alvosnak megmaradhat, a hurcolasarol meg le fog szokni. En a kislanyom agyaba fogom betenni.

2012. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!