Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet feladni egy...

Hogyan lehet feladni egy egyujjas kesztyűt egy hároméves izgő-mozgó kisfiú kezére? Mi a trükkje, hogy a hüvelykujja a helyére kerüljön?

Figyelt kérdés
Nem kötött anyagból van.

2012. dec. 7. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Bele igazhatom! Én az 5 újjast is ráadom, igaz nem 1 perc, de hideg van!
2012. dec. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlat! :) Én is ötujjasat adok rá, már 2 éves kora óta. 3 évesen már simán tartotta a kezét, de közben izeg-mozog ő is. Bár mi kötöttet használunk. Nem lehet, hogy túl szűk a kesztyű? Én vettem a fiamnak egy polár belsejű, kívül vízhatlan kesztyűt és azzal nagyon szenvedünk, pedig már 4 éves múlt, tartja a kezét, de mégsem tudom ráadni. Szóval a kesztyű a hibás. :)
2012. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második: méretre teljesen jó, de hihetetlen, hogy nem lehet normálisan ráadni. Aki ezeket a kesztyűket csinálta, biztos nincs gyereke. :D
2012. dec. 7. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
én is 5 ujjasat adok rá,és már ő maga is ügyesen segít,van hogy egedül csinálja.ha nem 10 mp egy 10 pm a másik.
2012. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!