Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Colát adtatok e már 2-2.5 éve...

Colát adtatok e már 2-2.5 éve s gyereknek? én még csak egy kortyot semmit többet de kiváncsi lennék ki mikor ad mü szénsavas cuccokat ebbe beleértve a Boleró féle lötyiket is?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 14:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Lehetőleg soha...

Én biztos nem adnék neki, én sem iszom ilyesmiket.

2012. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk havonta megisznak egy pohár valamit, ha úgy alakul, nem tiltom. Pepsit, Fantát, Sprite, ilyesmiket. Olcsó poros löttyöket én sem iszok, nekik sem adok. De ivólét pl. kapnak.

A colát azért eldugva tartjuk és csak mi isszuk :)

2012. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

a lányom 4 éves, és még buborékos vizet sem issza meg, egyszer abba belekóstolt.

De persze nem is adnék neki. semmi ilyesmit.

vizet iszik, szörpöt, gyümölcsélt

2012. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok ilyet. Vizet, teát, tejet.
2012. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mi iszzuk vagyis ittuk eddig, de kiderült epekövem van, így csak ritkán van itthon, ha olyan vendégek érkeznek, akik tudom szeretik.

A lányom 2 múlt,kért már mert barátnőméknél a hasonló korú kislány kap. Én modntam neki,hogy nem jó,nem neked való, és ennyivel el volt intézva a dolog.


Gyümilevet, rostosat természetesen kap, de a szénsavassal még várnék jó pár évet!!

2012. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

5. vagyok

Boleró és társai szóba sem jöhetnek

2012. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Kettes vagyok. Látom le lettem pontozva :) Megmondaná nekem valaki, hogy mi baja lesz a gyereknek havi egy pohár szénsavas üdítőtől?
2012. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

Kólát még a 13 évesnek sem szívesen adok.


A szénsavas dolgokat sem igazán isszák meg, inkább teát, gyümölcslevet, mentes vizet. Bolerót évente 1-2 alkalommal veszek max. Nem szeretik.

2012. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

2 éves korában megkóstoltattuk vele az állatira szénsavas gyömbért. Az eredmény az lett, amire számítottunk. Most, 4,5 évesen sem kell neki a szénsavas, mert csíp.

Víz, tea, gyümölcslé, tej, kakaó, ezeket issza.

2012. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
kérdezö avgyok csak zöld kéz megymielkött valaki rám ugrik hiszen én tettem fel a kérdést nem pontozok le senkit:)
2012. dec. 10. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!