Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha hideg a lába az azt jelenti...

Ha hideg a lába az azt jelenti, hogy fázik?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kisfiam, észrevettem tegnap is, ma bejöttünk szánkózásból, hogy hideg a lába. Hótaposó van rajta bundabéléses, próbáltam vastagabb zoknit adni rá, de akkor meg szerintem nyomta a lábát a csizma, mert jelét adta, hogy valami nem tetszik. De amúgy a hótaposója elég vastag bundás, szóval nem kellene bele még vastagabb zokni, pont ezért is vettem akkora csizmát amekkora a lábára jó, és nem nagyobbat.

De most ezen agyalok, hogy vajon fázhat? Megfázhat ha hideg a lába? Nem jéghideg, de azért hideg.


2012. dec. 11. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
nem szabad a vegtagokrol megallapitani, hogy fazik-e vagy sem. A vegtagok hidegebbek. De ha aggodsz, adj ra 2 zoknit.
2012. dec. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!