Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb.2hetente előjel nélkül...

Kb.2hetente előjel nélkül hány éjszaka? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már most negyedszerre fordult elő, hogy gyomorrontás, torokgyulladás vagy hasonló előjel, probléma nélkül éjszaka kihányja magát a két éves fiam , aztán rendben van kb. 2-3hétig. Nem taknyos, nem köhög. Dokinőnk azt mondta lehet reflux, (de szerintem az nem csak két-három hetente okozna panaszt) , esetleg az orrmandula megnagyobbodása készteti hányásra. (szintén valószínűtlennek tartom, mert akkor ez sem két-három hetente jelentkezne).Okozhatja esetleg az hogy jön az utolsó foga és nagyon sok nyálat nyel? Vagy kezdődő tej allergia? Hasonló tapasztalatok?
2012. dec. 12. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Éjszaka hány vagy lefekvés után?

Nem nagyon tudok segíteni, de leírom nálunk hogy van. Az én lányom is könnyen hányós típus. Kicsiként refluxos volt, rengeteget bukott, csak az AR tápszer maradt meg benne. Ő akkor hány, ha délután sokat evett. Este ráissza a tejet az ágyban és utána pár perc múlva kijön minden belőle. Na ez is csak akkor fordul elő, ha anyukáméknál van, mert ő tömi tele sajna, én nem tudom h ott mit adtak neki. A tejet megissza és kész a baj. Mi nagyon figyelünk rá, nem adunk neki este sok kaját, inkább korábban vacsizik h legyen ideje megemésztenie és úgy kapja a tejet.

2012. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem minden nap öt óra fele vacsizik, este pedig csak egy pohár Nestlé tejitalt iszik. Hajnalban hányt minden esetben, és mivel addigra teljesen üres volt a gyomra, mindig csak vizet meg epét. Kb. 2 heti rendszerességgel megismétlődik. Másnapra kutya baja..
2012. dec. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!