Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mano manna-ról szeretnék...

Mano manna-ról szeretnék véleményeket kérni, megéri az árát?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most vettem először, a béta glükános változatot. Az íze finom és szívesen beveszi a 2 éves gyerekem. Fél üvegnyi fogyott el 1 hónap alatt. (Nekem 2800 ft-ot megéri 1 hónapban erre költeni, de ez pénztárcafüggő.)

Megmondom őszintén, nem tudom lemérni a hatását. Most éppen náthás a gyerek, de nem kell neki gyógyszer, sima mezei nátha. Nem tudom, hogy a Manó manna nélkül esetleg súlyosabb lenne -e az állapota. Ha a másik oldalról nézzük, mégis megbetegedett mellette.


Igazság szerint neki még (szerencsére) soha nem volt nagyobb baja mint a nátha, így csodát nem vártam tőle, egyszerűen megnyugtat, hogy valami természetes eredetű immunerősítőt kap. Talán írnak olyan tapasztalatokat, ahol kézzelfoghatóbban kijött ennek a pozitív hatása.

2012. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!