Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves múlt a kislányunk....

3 éves múlt a kislányunk. Sírva ébredés huzamosabb ideje? Másnál volt ilyen? Nem tudok már mit tenni!

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja ahányszor felébred (reggel vagy délutáni alvás után) sírva kel fel. Egész addig, amíg oda nem érünk hozzá a szobába. Sőt! Ha éjjel megébred, akkor is ez van...

Tapasztalt ilyet valamelyikőtök a kislányánál/kisfiánál?

Annyira tanácstalan vagyok most már, hogy mitől lehet, és hogy mit tegyek!

Tapasztalat? Elmúlik magától? A korral jár, legyek türelmes, vagy kutassam az okát?


2012. dec. 14. 01:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, bár szerintem kisebb volt a lányom. Én sem tudtam mit tenni, egy idő után magától elmúlt. Most már röhögve ébred vagy odabújik hozzám vagy az apjához és egy "szeretek"-kel ébreszt. :) 4,5 éves kislány anyukája.
2012. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!