Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tanítsam meg páros...

Hogyan tanítsam meg páros lábbal ugrálni?

Figyelt kérdés
kisfiam 2 éves és 4 hónapos.Már a 2 éves státuszon kérdezték tud e páros lábbal ugrálni.Hát nem tudott és most sem tud.Az összes bölcsis társa tus még a 1,5 évesek is.A nővére is 3 éves elmúlt mire megtanulta különböző gyakorlatokat csináltunk.Arra gondoltam ez a ugribugri teknős jó lenne?Hány kilóig lehet azt használni.(nem tudom mi pontosan a neve rá kell ülni és le fel rugózik meg beszél vmit)
2012. dec. 14. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az ugribugri hülyeség iszonyú drága és felesleges egy 2,5 évesnek, enyém 2x ült fel rá, ez inkább 1-1,5 éveseknek van :)

(szerencsére nekünk nincs csak a kis barátjának)


én úgy tanítottam neki, hogy a fellépőjéről ugráltattam le, fogtam persze a kezét és segítettem neki, én is csináltam, egy este alatt megtanulta, azóta folyamatosan ugrál, már 1 éve :S

2012. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. dec. 14. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom is ilyen volt. 2 évesen a státuson nem tudott még ugrálni, most 2,5 éves lesz januárba és kb. 3 hónapja ugrál. Igazából nem tanítottam, hanem ha zenét hall, most már nem "táncol", hanem elkezd páros lábbal ugrálni és mostanába imád az ágyon is ugrálni :-). A védőnő kérdezte a státuszon, hogy nem szoktunk ugrálni az ágyon? Hát én nem szoktam, Ő magától akkor még nem ugrál, aztán most ugrál ha kell, ha nem :-)
2012. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia én is tanitgatom 2és fél éves fiamnak de nem megy neki :(
2012. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
lépcsőzés közben? trambulinon? ágyon? :))) pattogtasd a hóna alatt fogva, hogy ráálljon a képzelete erre a mozgásformára
2012. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is így volt. A két éves státuson mégy csak az indián szökellés ment neki. Férjem tanította meg. Elkezdett előtte páros lábon ugrálni, és ha a fiunk ugrált mindig mondta neki, hogy a másik lábad is emeld. A szomszéd kisfiú 3 hónappal idősebb, mint ő. Ha ő páros lábbal ugrált, mutogattam a fiamnak, nézd, ő hogy csinálja. Aztán ráérzett. 1 hónap múlva már pattogott, mint a nikkel bolha.
2012. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
van aki sosem tanul meg. Párom sem tud 2 lábbal ugrálni, mikor eröltették gyerekkorában kartörés lett a vége.
2012. dec. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
állítólag idegrendszeri éretlenségre utalhat....Mutattuk már neki és próbálja de nem megy neki.Ha a hóna alatt fogom és pattogtatom merev térdekkel csinálja,be sem hajlítja a térdeit.
2012. dec. 15. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!