Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Illik nőnek bort ajándékozni?

Illik nőnek bort ajándékozni?

Figyelt kérdés
Nem éppen Karácsonyra, úgy általában? Olyan régies anyagú, kihimzett, csipkés bortasakban?

2012. nov. 21. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Illik, nem illik, én szeretek bort kapni. Gyűjtöm.

Régen a bor kóstolós pince látogatásra sem volt illendő nőként ott lenni. Ma meg már a hölgyek viszik a párjukat.

Szerintem egyéntől függ. Van aki inkább az ízesített likőröket szereti. Mert sokan úgy gondolják, hogy az nőiesebb.

23L

2012. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hogyne. Én személy szerint nagyon szeretem a bort, főleg az édeset. 30/N
2012. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem igazán illik, legfeljebb akkor, ha tudod az illetőről, hogy szereti a jó borokat, esetleg gyűjti. De egy olcsó, névtelen bort semmiképp nem illik adni ajándékba szerintem, sem nőnek, sem férfinak. Az olyan, mintha egy jó parfüm helyett mondjuk valami ősrégi 8x4 dezodort adnál ajándékba.
2012. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem a kérdező nem "olcsó, kannás kategóriájú" bort szándékozik adni az ismerősének, de mindegy. Ha tudnivaló a hölgyről, hogy szereti a bort, akkor miért ne? Az a lényeg, hogy az illető érezze, hogy gondolnak rá...
2012. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nőnek csak akkor, ha tudod róla, hogy szereti a bort - vagy gyűjti...


ha gyűjti, akkor olyan különlegességet vigyél neki, ami nincs meg a gyűjteményében, ha meg szereti, akkor is járj utána, hogy édes vagy vörös... fehér vagy száraz...


Én nagy borkedvelő vagyok, és volt, hogy a kedvemért vettek bort vendégségben... száraz vöröset - amit nem szeretek... mindkét félnek kínos volt...

2012. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%-os, a kérdésből nem derült ki, milyen kategóriájú bort akar ajándékozni, de ha a bortasak alapján te erre következtetsz, akkor jó. Sajnos nagyon sokan ajándékoznak 400 Ft-os löttyöket Egri bikavérnek álcázva, meg olcsó dél-amerikai löttyöket bornak nevezve, ami mutatós üvegben van ugyan, de ihatatlan. Szerintem ezeket nem illik, akkor már inkább egy doboz csokit.
2012. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ajándékkísérőnek gondoltam. Szereti a borokat, és szereti az egyedi kézimunkákat. Ezért gondoltam erre a megoldásra.
2012. nov. 21. 10:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy jó minőségű, édes rosé borral engem is le lehet venni a lábamról.

28/L

2012. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!