Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 év körüli gyermeked...

2-3 év körüli gyermeked szívesen megy ki mióta hideg van és hamar sötétedik?

Figyelt kérdés
2,5 éves lányomat minden nap fél óra kergetőzés, visítozás, tiltakozás után tudom csak rávenni, hogy kimenjünk, akkor is elsétálunk a sarokig és már mondja, hogy menjünk haza.
2012. dec. 18. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
hát én kivihetem,sőt az sem zavarja ha már sötét van sétálhatunk is,csak hó ne legyen,meg jeges sem,kiakad,mintha pánik rohama lenne,sikít :( alig tudom az ölembe az autóig elvinni,ott meg elvágják a filmet hirtelen csend,semmi baja,és ugyanez van befelé is a bejárati ajtó belső feléig.
2012. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom benn tartani. Mondjuk neki édes mindegy milyen évszak van, mindig kint lenne. :)
2012. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen.Nagyon.Sőt,bent sem akar lenni:)

2,5 éves kislányom van.

2012. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 èves a fiam, ès detto. Nem akar kinn lenni, pedig mìg jò idő volt, ùgy kellett beimàdkozni. Ùgyhogy Nàlunk annyira redukàlòdik a kintlèt, hogy reggel elvisszük a nagyot oviba kocsival, mikor hazaèrünk max fèl òràt tudom kinn tartani, meg dèlutàn mikor megyünk èrte kimegyünk negyed òràval előbb. Nem tudok mit csinàlni, azèrt nem fogom ràerőszakolni a kintlètet, hogy vègigordìtsa. Semmi èrtelme.
2012. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mit szoktatok kint csinálni ami miatt annyira kint lenne?
2012. dec. 18. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyanez,nem szeret sok ruhába sétálni,felöltözni se szeret..menni akar mindig haza...jaaaaj legyen már tavasz...
2012. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is detto,azelőtt meg alig bírtam beimádkozni a házba:csak aludni meg enni jártunk be.

Szerintem utálja a sok ruhát.Utnna mikor már kint vagyunk akkor viszonylag jól elvan!Ma meg tegnap hogy enyhébb idő volt bicikliztünk a központba a futóbiciklijével,azelőtt a befagyott pocsolyákon csúszkált,előtte szánkóztunk míg 1-2 napig volt hó,de mikor kérdezem hogy be menjünk-e nem tiltakozik már rohan is a bejárati ajtóhoz.

2012. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nagyokat sétálunk, mert lakótelepen lakunk, és egy idő után kifogyunk a benti játékokból. Ugrál, szaladgál, ismerkedik (errefelé nagyon sok kicsi gyerek van), fákat nézeget, kutyákkal barátkozik, minden érdekli. Ha nincs eső, szél, vagy nagyon hideg, akkor benézünk a játszóra is. Van hogy a barátnőmékkel sétálunk, akik a szomszédban laknak. Vettünk neki egy síoverált, ez alá nem kell nagyon aláöltözni, és mozogni is tud benne, így nem kínlódás az öltöztetés sem.
2012. dec. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
katasztrófa mennyit fűzöm hogy menjünk már valahova
2013. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!