Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtok hideg párásítást?...

Használtok hideg párásítást? Ha igen milyet és használ a légúti betegségek jobban gyógyulnak?

Figyelt kérdés

#Parasító
2012. dec. 16. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Én csak akkor, ha nagyon taknyos, szárazan köhög, és el van dugulva az orra. Akkor éjszaka megy pár órát. Amúgyn nem szeretem, és nem használjuk más alkalmakkor.
2012. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi használunk majdnem egész télen a gyerekszobában, de nem tudom megítélni, ettől jobban gyógyulnak-e a légúti betegségek, vagy csak simán ahogy nő a gyerek, jobb az immunrendszere, így nem annyira sokat beteg… tulajdonképpen azért kezdtük használni, mert a nagy hidegekben a fűtéstől már a bőre is száradt – ez most már nincs.

Ilyet használunk egyébként (de csak azért mert az esztétikum is szemont volt a vásárlásnál, és a legtöbb ilyen szerkezet baromi randa): [link]

2012. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, a miénk Boneco márkájú. Nem tudom, h jobban gyógyul-e, de azt tudom, hogy nem szárad a f.ika az orrába, és nem cserepesedik ki a szája széle reggelre ilyenkor :)
2012. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek már pozitív dolgok.:) Köszi. Még szívesen olvasok véleményt.
2012. dec. 16. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Boneco márkájú van én is szeretem.
2012. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen kisfiamnak éjszakánként megy néhány órát mivel sajnos 2 hete kruppos lett.
2012. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekszobàban egész télen megy éjszaka. Tefal Disney-t vettünk. Szerintem nagyon hatàsos és még az is jó benne, hogy van benne egy szivacs, amire illóolajat lehet csepegtetni. Megfàzàskor nagyon jól jön.
2012. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig csak pozitív. Most kaptam egyet kölcsön Vivamax, kíváncsi vagyok.!
2012. dec. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!