Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonyfa, Jézuska. Mikortól...

Karácsonyfa, Jézuska. Mikortól segített a gyerkőc díszíteni pl. fát?

Figyelt kérdés

Fiaim 4 és 5 évesek.

Mivel már láttják az út mentén a sok fenyőárúst, rákérdeztek, hogy miért árulják a bácsik ha a jézuska hozza...

Azt találtuk ki, hogy így segítünk a pici jézuskának, aki nem bírja el a fát.


Eddig éjjel díszítettünk így mindig reggel, pizsis ajándékbontogatás volt.


Nem tudom mikortól lehetne őket bevonni a fa díszítésébe.

Mondjuk feldíszítenénk együtt, aztán elmennének apával sétálni és mire hazaérnek megérkeznének az ajándékok is...

Ha kitettem a z ajándékokat a fa alá én is elmennék a pici tesójukkal sétálni és ők érnének előbb haza...



Ti hogy csináltátok?


2012. dec. 22. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináljuk,hogy együtt díszítjük a fát a 2,5 éves kisfiunkkal, majd egyikőnk kimegy vele a konyhába,vagy játszani, addig a másik aláteszi a fa alá.Nem szólunk neki,hagyjuk,hogy magától észrevegye,hogy itt járt a jézuska.Mi is délelőtt díszítjük a fát,hogy tudjon egésznap játszani a játékokkal.
2012. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan 4 éves korukba már segítettek díszíteni a fát.
2012. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!