Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csináljátok a karácsonyfa...

Hogy csináljátok a karácsonyfa díszítést 2 évesnél? Együtt vagy reggelre a jézuska díszíti?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az 1 évesnél tavaly addig díszítettünk fel mindent, amíg a délutáni szunyája tartott. :) Mire felébredt a Jézuska már meg is hozta a fát szépen feldíszítve.

Amikor meg még én voltam kicsi a nővéremmel apu mindig levitt minket sétálni a játszóra, amíg anyu stikában feldíszítette a fát. Erre is mindig szívesen emlékszem vissza. :)

2011. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26 hónapos a fiam, reggelre hozza a Jézuska a feldíszített fát.
2011. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mi is addig díszítjük, amíg alszanak. 2 és 3,5 évesek
2011. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Alvásidő alatt díszítjük a fát mi is. Tavaly is így csináltuk, akkor 20 hónapos volt. Idén is remélem összejön, 2 és fél éves múlt novemberben.
2011. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Mi együtt díszítünk, szerintem az olyan jó élmény nekik, ahogy rakosgatják a díszeket. Persze az is jó élmény, hogy felkel és ott a fa, de az csak egy perc. Amíg díszíti, az legalább egy óra élmény neki :)

Jaj de imádtam tavaly a kétévesemet, ahogy pakolgatta a díszeket :) alul volt a legtöbb dísz :) alig várom, hogy idén is rakja :)

2011. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig úgy volt, hogy mama levitt minket sétálni, vagy hógolyózni, anyuék meg addig fát díszítettek. Ez nálunk se lesz másképp, mama viszi sétálni mi meg díszítünk:)
2011. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam és neki 24.-én reggelre fel lesz díszítve a fa,a Jézuska este jön:)
2011. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Legkisebbem 2 éves, eddig átaludta a díszítést, amit a nagyobb tesókkal (4 és 6 évesek) vittünk véghez. Idén már ő is várja a karácsonyt, és úgy döntöttünk, hogy a saját szintjéhez képest maximálisan bevonjuk az előkészületekbe. Így már szaggatott mézeskalácsot, szenteste napján pedig besegíthet a díszítésbe - persze nem az üvegdíszeket fogom a kezébe adni. :)
2011. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Mi együtt szoktunk díszíteni a gyerekekkel, vagyis általában az apukájukkal díszítik. Sógórnőméknél a Jézuska hozza a fát,feldíszítik amíg a gyerekek délután alszanak.Tavaly külön jó volt mikor a kisfiam elárulta az unokatesójának , hogy a fát nem is a Jézuska hozza hanem mi díszítettük fel.Persze az ajándékokat nálunk is a Jézuska teszi a fa alá.
2011. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
együtt díszítünk.a Jézuskának díszítünk szép fát,és hoz neki érte ajándékot.már nagyon várom,mert tavaly is tetszett a fiamnak,de idén már jobban megérti.27 hónapos.
2011. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!