Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megy valaki mostanában kisgyer...

Megy valaki mostanában kisgyerek (kek) kel wellnesselni? Valami jó szállást keresek, ahol van benti medence és esetleg játszóház.

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad milyen árfekvésben, de kettőt tudok ajánlani.


Debrecen. Hotel Divinus.

Vonyarcvashegy, Hotel Zenit.

2012. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltunk már jó pár helyen,de Szegeden ebben a [link] éreztük a legjobban magunkat.Csecsemővel voltunk 7 hóssal és eszméletlenül élvezte és mi is.Minden korosztálynak megfelel.Rengeteg élmény rész van ahol gyerekestől is részt tudtok venni.Ha nagyobbakkal is mentek rengeteg csúszda van.Mi ebben a szállodában szálltunk meg és köntösben mentünk át a fürdőbe a belső folyosón.Így annyiszor és akkor mentünk a fürdőbe illetve a szállásra ahányszor akartunk.Nem fogtok csalódni ha elmentek.
2012. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok a szállodát nem linkeltem:

Hunguest Hotel Forrás Szeged

A debreceniben is voltunk az is csodálatos de nálunk ez vitte a pálmát :)

2012. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Mi kb.3 havonta megyünk nyaralni :-) Nekünk am tetszetaz Szeged tényleg szuper :-) Meg Budapest az Aqua Wordl ez talán egy kicsit jobb volt , Sümeg hotel kapitány talán ezek azok
2012. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Hajdúszoboszló - HungestHotel Aqua Sol vagy Zalakaros - HungestHotel Freya

Mindkettőt csak ajánlani tudom pici gyerkőccel!

2012. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A 5 éves a nagy, 1 a kicsi. Zalakaroson és Hajduszoboszlón voltunk már, másfél-két éve, mióta a kicsi megvan nem voltam sehol, és kikapcsolódásra vágyom. Köszi a válaszokat, jöhetnek még ötletek, szemezgetek :))
2012. dec. 26. 22:19
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Hotel Kapitány, Sümegen. Egy éves gyerekkel voltunk és nagyon szuperül éreztük magunkat! van benti medence is, nem is egy. Van "játszóház" is de nem megőrző, csak játszószoba.
2012. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Mi is voltunk Sümegen a Kapitany hotelben. Nekünk nem tetszett. A medencék vize hideg volt, a játszóház nulla, a kaja finom volt de nem 4 csillagnak megfelelő. Én nem ajánlanám ha babával mennétek. Ami nekünk nagyon bejött az a balatonfüredi flamingo hotel. Na az bababarat! Kaja, medencék, játszóház szuper!!!
2012. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Kolping Hotel nagyon jó.
2012. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Wellness és Családi Hotel Gyula


Hotel Aquarell Cegléd


Mindkettő szuper!

2012. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!