Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más kisfiai is állandóan...

Más kisfiai is állandóan veszekednek? Ahol kisebb a korkülönbség, de már ovisok.

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nővérem gyerekei mindig is ölték egymást, két fiú (két év korkülönbséggel). A nővérem sokszor került olyan idegállapotba, hogy hozzánk jött át, a gyerekeket otthon hagyta az apjukkal. Ez kb. úgy 15-17 éves korukig tartott, azóta béke van.. De nekem ez pont elég volt ahhoz, hogy én nem mertem másodikat vállalni :) :)
2012. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hűha. Itt még ölre nem mennek, de veszekednek folyton, kiabálás ezerrel. Hol egyik visít , hol a másik.
2012. dec. 27. 14:09
 3/13 anonim ***** válasza:
:)) Kitartás Neked és Magne B6. Jó hogy nem mennek ölre, lehet, hogy így is marad, nővéreméknél már 2-4 évesen tépték egymást. Férjem nem is bírt náluk lenni tíz percnél tovább sose, és ha áthozták a fiúkat hozzánk megőrzésre, akkor a férjemnek mindig őrülten "sürgős dolga" akadt házon kívül :) Ma már csak nevetünk ezen.
2012. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az én fiaim is nagyon sokat veszekednek. (2 és 5 évesek).

Együtt még nem igazán tudnak játszani, és mindig az kell nekik ami éppen a másiknál van. Tényleg csak akkor van csend és nyugalom, amikor alszanak. Én is a magne B6-ra szavazok. És persze kitartás, egyszer majdcsak vége lesz.

2012. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van két iskolás is a háromból, de még ők is;)Ritka a nyugis pillanat.
2012. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát persze és ha véletlenül nagy csönd van, akkor tudom, hogy valami rosszban sántikálnak :)

Mint a múltkor, amikor a 3 éves kicsi elcsente a Protexin Junior rágótablettát és 3 perc alatt megevett 1 levéllel, de azért a 6 éves nagynak is adott 1 darabot, hogy ne árulja be :))))

Vagy mint akkor, amikor a méregdrága shea vajamat szétkenték a hálószobában :)))


Ezeken kívül szinte mindig vitatkoznak. Pl. a szüleimtől közösen kaptak egy villamos-busz szettet, de hát persze, hogy mindkettőnek csak a villamos kell, így már végül el kellett tegyem, mert egyfolytában azon veszekedtek...

2012. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem fiú és lány de a lány olyan mintha fiú lenne viselkedésre és szintén állandóan megy a veszekedés, nekünk egyáltalán nem jött be hogy szépen összenőnek és majd szépen eljátszanak...
2012. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Húú akkor a válaszadóknál is ugyanaz a helyzet.

Nálunk karácsonyra kaptak egy wader autópályát.6 db kisvonat van hozzá. Eszem nincs hozz. hogy miért, de képesek a 6 db vonaton veszekedni!!!!!!Reggel óta ez ment, mígnem felraktam a szekrénytetejére. A 6 vonatból mindkettő kinézett egyet és mindettőnek az kellett. :D Hihetetlen.

Na igen, a csend az bajt jelent, itt is.

2012. dec. 27. 15:46
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Viszont a fiaim képesek együtt is játszani, úgyhogy nekünk bejött ez a 3 év korkülönbség.

A nagy is elég idétlen még, de azért sokszor látszik már rajta, hogy sokkal érettebben gondolkozik, így nálunk a legtöbb vita a kicsi miatt van, akinek még mindig a NEM a kedvenc szava :)

2012. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Enyémeim is eltudnak játszani, van, hogy elvannak. De előtte mindig kell egy vihar. Amikor már mindenki büntetésben volt, mindenkit kiosztottam, fele játék a szekrény tetején, akkor utána jön, többnyire este fel, hogy tökre szépen eljátszanak :D Persze vannak jobb és vannak nehezebb napok. De a jellemző azért, hogy mindenen harcolnak.
2012. dec. 27. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!