Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért támadják állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támadják állandóan azokat a párokat, akik közt nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Rendszeres fórumozóként gyakran feltűnik, hogy akár témába sem illően, de szidva vannak az ilyen párok, mert biztosan a fiatal barátnő csak pénzért van idősebb férfival. Persze látok én is olyan esetet, ahol a műcica a 60 körüli pasijával vásárolgat, az elég egyértelmű. De pont ma láttam egy nagyon helyes párt, bár biztosan volt köztük vagy 15 év a férfi javára. Teljesen átlagos kinézetűek, semmi mű, megcsinált rajtuk, bár látni lehetett, hogy jólöltözöttek, de a fiatal lány nyúlt a férfi keze után, és látni lehetett, hogy valóban szeretik egymást.
2011. dec. 15. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Mert az emberek ilyenek. Nincs jobb dolguk, mint szidni és mocskolni másokat.

Valahol azért sajnálom az ilyen lelki szegényeket. Akinek ez a boldogság, hogy másokat pocskondiáz, annak elég sivár a lelkivilága.

2011. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Azért nem mindegy, hogy milyen korban történik mindez:

Ha 16 éves lány, és egy 31 éves férfit nézünk: nincsenek egy súlycsoportban. Valószínű, hogy a lánynak a fekvése a jó.

De nézzünk egy 30 éves nőt és egy 45 éves: sokkal inkább tartoznak egy korosztályba, mindkettejüknek van élettapasztalata.

2011. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
A barátnőm és a férje között 16 év a korkülönbség és imádják egymást. Nem igazán értem, miért kell leszólni őket. Attól még, hogy egy pár cicababa ilyen, még nem mindenki az. Ez szerintem is nagyon szemét dolog. Igazad van, kérdező.
2011. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
nekem nincs bajom velük, de attól még, ha kimondjuk, ha nem, valahol ez igenis természetellenes. hát ezért.
2011. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Engem is leszóltak, pedig köztünk 6 év van. Sőt megvádoltak már itt, hogy biztos luxusk*rva vagyok :D:D:D:D
2011. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 wartburg353s ***** válasza:
83%
Azért támadják őket, mert általánosítanak. Egyébként az talán még kevésbé elfogadott, ha a nő az idősebb. A férjem 6 évvel fiatalabb nálam, és még csak 20 éves volt, amikor összekerültünk. Még a saját húgom is furcsállta a dolgot, az ő családja meg rögtön azt kérdezte, elvált vagyok-e meg van-e gyerekem. A szüleim is azzal jöttek, hogy ennek így nincs nagy jövője, mert ez gyerek hozzám. Aztán, amikor mindketten bemutattuk egymást otthon, megnyugodtak mindkét részről.
2011. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

És valaki támadta az általad említett normális, egymást szerető és becsülő párt? Nem hinném.

Amit Te itt olvashatsz GYK-n, abból messzemenő következtetést nem lehet levonni, mert vagy egyoldalúan írják le a sztorit, amit többnyire vérlázítóra fogalmaznak, amire mindenki ugrik (nem véletlenül kamu a többségük), vagy anonim oldalon vezetik le a feszültséget, és nekik mindegy, hogy a korkülönbségre ugatnak be, vagy a húsleves receptre a másik rovatban.


Nem beszélve arról, hogy aki itt feltesz kérdést korkülönbséggel kapcsolatban, az vagy kamu és ugrasztásra megy ki, vagy ő is érez benne valami bizonytalanságot (ilyenkor a válaszolók legtöbbször megvédik őt és mellé állnak, ha szeretik egymást, ne érdekelje őt senki véleménye), vagy csámcsogni akar és úgy fogalmazza meg, hogy az legyen rá a válasz, hogy biztosan a pénzre megy a csaj.

Tehát nem támadja senki azokat a párokat, akik közt nagy a korkülönbség. Csak nem árt szelektálni, hogy kinek a véleményére adsz, honnan jön ez a megjegyzés, és milyen körülmények közt.

2011. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
*Nem támadja senki állandóan... így helyes.
2011. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Manapság már két homokos is elfogadott (a melegek házasságáról nem is beszélve).


De a nagyobb korkülönbségen bezzeg nagyon felháborodnak emberek.. néha én sem értem ezeket a dolgokat.

2011. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Mert buták, mert nem értik, mert irigyek.

Olvastam itt olyat is, hogy ha a lánya idősebb férfihoz menne, kitagadná, meg botrányt csinálnának. Pfff.

2011. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!