Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves picinek tápszer...

Másfél éves picinek tápszer vagy junior ital vagy tej?

Figyelt kérdés

Eddig kapott 3-as (milupa, milumil, babylove) tápszert és junior italt (nestle, milupa, bebivita). Nem volt eddig semmi baja tőle, de mostanában azt vettem észre, hogy akár 3 napig sincs széklete, és utána is csak kis gombócokat nyom, nagy erőlködés árán. Néhány napja dédi adott neki házi tejet, semmi baja nem lett tőle, majd adtam én is neki.

Majd rájöttem ez nem tartalmaz (azt mondják) elég vitamint, így raktam bele neki junior kakaós ízesítőt. Ezt nagyon szépen meg is issza lefekvés előtt, ráadásul a hasával sincs gondja.

Elhagyhatjuk a tápszert és a junior italt végleg?



2012. dec. 27. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korától bolti 2,8-as tejet kapja. Eszik mellette mindent, így megvan mindene amire szüksége van a szervezetének.
2012. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én tejet adnék, ha nincs baja tőle. Enyém most 9 hónapos. Lassan kezdem bevezetni a tejet.
2012. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki a tejet már ilyenkor.
2012. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor tejet kap, de csak a házival merek próbálkozni, mert a boltit nem bírta a gyomra legutóbb, de érdekes dolog, mert az apja gyomra se bírja, de a házitól neki sincs semmi baja.
2012. dec. 27. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Kisfiam meg a házitejet nem bírja.
2012. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam egy éves korától,vagy felforralt házitejet,vagy 2,8as bolti tejet kap de csak olyat ami nem UHT műtej(tejpor+víz).
2012. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én felesbe adom.Reggel tej este alváshoz tápszer.
2012. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem most biztos megköveztek, de én nem adtam semmiféle tmikortól nem kapta első kisfiam, jó lett az étvágya, és a nátha ritkult, valamint csak 3 napig tartott. Reggel reggelizünk és este kiadós vacsora van. Minőségi tejtermékeket módjával kapnak. Nekem ez így tökéletes. Ráadásul a kálcium nem a tejben van és nem is kell belőle annyi, amennyire ezt most nyomatják. Ha gondoljátok, nézzétek meg Szendi Gábor tények és tévhitek oldalán.
2012. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!