Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adjatok tanácsot! Kislányom...

Adjatok tanácsot! Kislányom sokat betegeskedik és csak én tudok vele itthon leni emiatt korlátozva vagyok a munka vállalásban. Mit tehetek? Hogy valami jövedelemhez jussak?

Figyelt kérdés
meg próbáltam újra igényelni a gyest és az emelt családit..mivel kissé asztmás és allergiás is.de elutasítottak mondván:hogy nem olyan súlyosan asztmás...de ettől még folyton beteg ilyen olyan- okból...(4éves)és csak én tudok vele lenni mivel távol lakunk a szülőktől...nem mit tesznek mások ilyen helyzetben?
2009. aug. 25. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami immunerősítőt próbáljatok ki, valamint gondolom kap az allergiára és az asztmára állandó gyógyszert, pipát ha kell. Lehet ha ezeknél megtalálod a megfelelőt akkor még akár közösségbe is fog tudni járni és fogja bírni és akkor tudsz majd dolgozni. Ne keseredje el, nagyon nehéz pillanatok, hónapok ezek, de én bízom benne hogy megerősödik a kicsi és jó lesz majd minden!
2009. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szed persze ,mindent amit lehet kipróbálok!!köszy
2009. aug. 27. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!