Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reggelire mit adhatnék? Nincs...

Reggelire mit adhatnék? Nincs már ötletem 20 hónaposom számára. Nálatok mi a kedvenc?

Figyelt kérdés

Kenyérféléket, pékárut ritkán eszi meg. Ha egy reggel adok neki, biztos, hogy utána 4-5 napig nem kér. Hiába próbáltam mindenféle rákenhető dologgal.

A müzlit bármikor megeszi, ha kínálom, de nem szeretném, ha minden reggel azzal indítana.

Tojást, virslit, tejberizst inkább vacsorára adok, mert ha akkor is kenyérfélével próbálkoznék, félek, éhen maradna.

Ebédnél nem válogatós, minden mást szépen eszik: gyümölcs, zöldség, tejtermék, egyedül a reggeli, kicsit a vacsora, amin nagyon kell törnöm a fejem.


2012. dec. 30. 13:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem iegesítem magam emiatt, amíg normálisan nő. Enyém ebédre is néha alig eszik, vacsira joghurtot ilyesmi az egyedüli amit hajlandó megenni mindig meg a tápszer, de egyenlőre gyarapszik. Azthiszem a mérete sincs nagyon elmaradva a kortársaihoz képest bár ehez nem sok viszonyítási alapom van.
2012. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!