Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vett valaki konzol játékot a...

Vett valaki konzol játékot a kínai piacon?

Figyelt kérdés
nekünk gyerekként volt olyan amivel szuper máriot lehetett játszani,eredetit azért nem szeretnék mert sajnálok 10 ezernél többet kiadni egy játékra!mennyibe kerülhet ott és érdemes e megvenni?köszi

2012. dec. 30. 18:25
 1/3 Matusdavid válasza:
Igen, már nágyon szokan vetek. Náluk nágyon ólcó minden. Érdemesz, nágyon érdemesz.
2013. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nágyon hásznos vot a válaszod!látom nálád nágy á báj!
2013. jan. 7. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nemvennék konzol játékot a piacon meg a boltba se,ezek a tipusu játékok nekem fennt vannak a számitógépembe super nintendo emulátor és aban vannak super mario játékok de felehet rakni xbox emulátrt id meg sony plastaton emulátor is meg kiirni a játékot üres dvd re és ugy játszani a számitógépen a super nintendo emulátorba aki telepitete a gépem sok játékot rakot azokat nemkellet lemezre írni. Én többet nemveszek a piacon játék kazetákat darabja 500 ft ért a sony plastaton meg egy lemez 2 - 3 ezer az sok érte meg a kinai tv játék hamar tönkre menek a jostikok szerintem nevegyél a piacon meg a boltba se.
2013. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!