Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti vesztek a gyereknek kínai...

Ti vesztek a gyereknek kínai áruházban cipőt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ott szoktam venni a 2 éves lányomnak. Nagyon hamar kinövi és szétrugdossa. Meg hát pénzileg csak ezt engedhetem meg magamnak.
2012. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok ezzel. Az a halálom, amikor egy 1-2 éves gyereken márkás cipő van.
2012. máj. 6. 19:39
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mert akkor gyakrabban tudok szép, új cipőt adni a gyereknek. Ha igaziból gyerek, azaz szabadon játszik, futkározik, a legmárkásabb, legjobb minőségű cipót is rövid idő alatt taccsra vágja.
2012. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Apukám márkás, szép cipőt akart venni, mert rajong a kiscipőkért. De sajnos nem volt jó egyik sem. Ekkor anyukám vett a kínaiban, ráadásul próba nélkül. Abszolút bevált, nagyon szeretjük!
2012. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%
Én nem. Szerintem fontos, hogy mi van a lábán, mikor járni kezd. Egyáltalán nem vagyunk jómódúak, de erre áldozunk.
2012. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%

NEM!

egy szezon alatt így is úgy is kinő egy cipőt, és nekem nagyon nem mindegy mi van a lábán. inkább legyen egy cipője egy szezonra, de az igen is minőségi legyen. az elefanten nem ázik be, olyan mintha mezitláb járna a gyerek, nem deformálja a lábát, nem szívja ki, nem töri ki. van turis ruhánk nem is egy, magamnak szinte csak onnan vásárolok, spórolok sok mindenen, de a cipőn nem.

2012. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Mi sem veszünk cipőt a kínaiban. Csak új és márkás cipőt ahogy előttem is írták. Közel sem vagyunk gazdagok, ruhát veszünk használtan mindenkinek, de cipőt nem. Én sem húznám fel más cipőjét, így nyilván a gyerekemre sem adnám. Fontos hogy kicsit se legyen kijárva, a saját lábának a formáját vegye fel, és minőségi legyen. Valóban egy szezonra, egy cipőre be tudunk invesztálni neki a minőségiből.
2012. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Vettem már, de a fiam azonnal kinyírja őket, két nap után leválik a talpa, vászoncipőt vettem, az első mosásnál tönkrement, és sorolhatnám.

Deichmannba vásárolok, nem is drágább, de mégis jobb minőségű az árujuk.

2012. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Én a fiamnak d.d. step cipőt veszek. Kívül-belül bőr, szereti, 2 éve ezt veszem. 3 éves, és nem növi ki gyorsan, egy szezonra veszek két párat és kitart, nem növi ki, nem rúgja szét, sokszor el is tudom adni.

És nem tartom drágának 5-6 e ft egy pár d.d. step cipő.

Netes is lehet rendelni, ingyenes a házhozszállítás.

Kínait soha nem vennék, túl műbőr, túl gagyi, a talpa is az a jó, ha puha gumi, nem mint a beton.

És nem hiszem, hogy a kínaiban is jóval 5 e ft alatt lennének, bár nem tudom.

2012. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

6-os vagyok

múltkor bementem a kínaiba magamnak gumi papucsért, és kíváncsiságból megnéztem. olyan ezrestől(vászon cipő) vannak 4000ig kb. mi kb. 1 hónapja vettük a full bőr Elefanten cipőt 6990 ért, és a héten vettem szandit 7490ért. inkább magamnak nem vettem újat, végül is jó még a tavalyi, de a gyereknek megvettem. én így vagyok nyugodt. akcióban is vannak szandik minőségiek, és 5490. nem sokkal drágább mint a kínais szerintem.

2012. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!