Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha az anyámmal,...

Gyermekérdekéért kérdése:

Mit tegyek, ha az anyámmal, és az élettársával folyton problémák vannak, ha a 4.5 éves gyerekemet odaadom? Az anyám tizenéves korunkban elhagyott minket a 20 évvel fiatalabb emberért, a húgom, és a nővérem még szintén fiatalkorúak voltak?

Figyelt kérdés
Nem rég felügyelet nélkül hagyták a gyereket a tanyájukban, mert egy idegennek elszabadult a lova kint az úton, és mind a ketten a ló keresésére indultak autóval,és motorral ami biztos nem 5 percig tartott. A tanyában lovak, kutyák, gépek, és egy csomó olyan dolog van aminek a veszélyeit egy ekkora kisgyerek nem ismeri.

2013. jan. 3. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne add oda a gyerekedet nekik, csak akkor ha te is ott vagy!
2013. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne add oda, ha úgy érzed, hogy nincs velük biztonságban. Az, hogy elhagyott benneteket még nem ok arra, hogy ne engedd a gyereket hozzájuk, de az, hogy felügylet nélkül hagyják hosszú időre, az igen. VAgy talán beszéld meg anyukáddal, hogy milyen feltételekkel mehet hozzájuk az unokája.
2013. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ott a gyereket, vagy beszéld meg velük!
2013. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

nem tudsz mit csinálni velük, sztem hába magyarázod ezt el nekik, csak legyinteni fognak. Ha egy felnőtt ember ezt megcsinálja, akkor az nagyon felelőtlen, mint ahogy benneteket is elhagyott, nem érdekli az unokája sem...:-((

nagyon sajnállak, hogy ilyen anyukád van..

2013. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne ad oda gyerekedett.felelöttlen nagyszülönek nem szabad oda adni az unokát.
2013. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már többször próbáltam megbeszélni,és mindent megígérnek,hogy úgy lesz, de akkor is azt csinálja amit ő akar. Megismerkedtem valakivel,és azóta rendeződött a magánéletem. Szeretjük egymást,és a gyereket is szereti. Ő nyitotta fel a szemem a gyereknevelés fontosságáról,és azóta nem olyan sűrűn látogatjuk az anyámat,mert szóvá tette az anyámnak a múltat azért,mert észre vette,hogy többször sírok mert most is próbálnak irányítani,és megvéd minket akár az anyámtól i.
2013. jan. 4. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!